Doplňky

Vytvořit e-shop
30 dnů na zkoušku zdarma

123kurýr

  • Přepravní služba zajišťující rozvoz zásilek na adresu zákazníka.
  • Doručení zásilky obvykle do 24 hodin od podání.
  • Sledovaní pohybu zásilek.

Tuto službu poskytují:

Upgates umožňuje založit dopravu typu "vlastní", ale bez přímého exportu/API. Pro automatický přenos dat do systému přepravce je nutné využít některého z poskytovatelů níže.

Chystáme
Balíkuj
Balíkuj
Doporučujeme Ověřeno
Chameleoon
Chameleoon
Doporučujeme Novinka Ověřeno
GO balík
GO balík

Více o službě

Vaše balíky budou v profesionální péči od převzetí zásilky po celou dobu doručování na firemní nebo soukromé adresy. Vysoké efektivity a rychlosti dodání zboží dosahujeme díky strategicky rozmístěné pobočkové síti.123 kurýr je zde pro každého, kdo potřebuje objednat přepravu rychle i bez vázanosti.

V případě, že si chcete naši přepravu jen vyzkoušet, vypočítejte si ji na naší kalkulačce a jednoduše si ji jednorázově objednejte.

Zakládáme si na profesionalitě

Strategické rozmístění poboček a centrálního překladiště, moderní technologie a individuální přístup nám umožňují poskytovat široké spektrum služeb se zaměřením na včasné doručení zásilky. Naší nejcennější hodnotou je fundovaný personál, který má bohaté zkušenosti v oblasti logistiky a proto se o Vaši spokojenost a bezpečné doručení zásilek postará na nejvyšší profesionální úrovni s důrazem na udržení dlouhodobých a korektních vztahů.

Naše vize a cíle

V nejbližší době je pro nás prioritním cílem využít naše know-how pro řešení s přidanou hodnotou na logistickém trhu. Na základě požadavků a podnětů našich klientů budeme zlepšovat nabídku služeb tak, abychom se stali oblíbenou přední společností v oblasti doručovacích služeb v České republice a na Slovensku. 123Kurýr je zde pro všechny, kteří si zakládají na korektnosti, odpovědném přístupu a spolehlivosti v doručování zásilek.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.