E-shop na míru během chvilky!

Moderní a vydělávající internetový obchod, který za pár korun vyhoví individuálním potřebám vašeho podnikání.

Vytvořit e-shop ... 30 dnů na zkoušku zdarma

Prohlédněte si následující hotové e-shopy, které si pomocí designera naši zákazníci přizpůsobili na míru potřebám svého podnikání.

Demo

Co o nás řekli...

Michal Sádecký - give.cz Michal Sádecký give.cz

Před více než 6 lety jsme dostali „revoluční“ nápad spustit e-shop se sportovním a více...

Napsali o nás

Časté dotazy

UPgates je krabicové řešení s přesně danými moduly a funkcionalitou pro optimální provoz a správu eshopu. Obsahuje řadu konfiguračních nástrojů, pomocí kterých můžete tvorbu eshopu přizpůsobit na míru. To vše zvládnete sami bez nutnosti platit drahé programátory. Jak dalece je to na míru najdete v tomto článku.

Může se stát, že na některé specifické úpravy v UPgates vhodný nástroj nenajdete. Neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu s poptávkou grafických úprav. Náš projekťák s Vámi vše probere, navrhne řešení na míru a případnou kalkulaci. Můžete si také zvolit z nabízených služeb třetích stran na nabídkovém portále Marketplace.

Seznam možností UPgates najdete zde.

Další informace

Pomocí nástroje designer v UPgates vytvořite grafiku v barvách, rozložení a motivech, jaké vám nejlépe vyhovují. Vše je rychlé, zdarma a zvládnete to sami bez nutnosti znát nějaký programovací jazyk.

Pokud vyžadujete náročnější úpravy, máte k dispozici modul editor kódu, v němž lze editovat zdrojové soubory grafických šablon.

Pokud nemáte čas nebo možnosti grafiku e-shopu řešit sami, poptejte služby třetích stran nabízené na inzertním portále Marketplace.

Více o tvorbě grafiky

Do UPgates je při založení eshopu možné hromadně importovat produkty, kategorie, zákazníky URL adresy (pro přesměrování původních adres). Pokud tedy přecházíte např. ze Shoptet, Fastcentrik, Prestashop nebo jiného řešení, které Vám přestalo vyhovovat, stačí provést export do CSV souboru a přechod k nám bude bezproblémový.

Více o importech dat

Ať si vyberete jakoukoli variantu pronájmu e-shopu, bude vždy obsahovat kompletní nabídku funkcí UPgates. Varianty se budou lišit pouze v maximálním počtu produktů a v kapacitě prostoru. Na všechny se vztahuje technická podpora.

Možno přikoupit k měsíčnímu pronájmu

Není zahrnuto v měsíčním pronájmu

  • Pokud chcete, aby vám vytvořili grafiku e-shopu specialisté, poptejte jejich služby na portále Marketplace.
  • Individuální úpravy vašich specifických grafických požadavků řešené našimi kodéry jsou zpoplatněny hodinovou sazbou. O rozsahu prací a cenové kalkulaci vás budeme vždy předem informovat. Vše podléhá vašemu schválení.
  • Nastavení vlastních XML nebo CSV souborů do importu a exportu dat je rovněž zpoplatněno hodinovou sazbou.
  • Jednotná hodinová sazba je 1 200 Kč bez DPH.

Pokud máte zájem o tyto služby, kontaktujte prosím naši technickou podporu.

Pro všechny varianty pronájmu platí bezplatná technická a zákaznická podpora.

V administraci vašeho projektu najdete formulář, do kterého zadáte svůj dotaz nebo problém. Vaše zpráva dorazí zodpovědné osobě, která vám po vyřešení problému zpětně odpoví na váš email. V případě, že si situace bude žádat další vysvětlení, budeme vás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím skype.

Přejít do kontaktů

Potřebujete e-shop naplnit obsahem od dodavatele? Získejte od něj datový soubor ve formátu XML nebo CSV. V případě, že bude přizpůsoben formátu pro nahrání do UPgates, vše je zdarma. Pokud ne, naši programátoři datový soubor nejdříve přizpůsobí pro nahrání do UPgates. Tento úkon je zpoplatněn hodinovou sazbou. Cenovou kalkulaci ke schválení vám pošleme, jakmile od vás obdržíme k nahlédnutí konkrétní datové soubory. Obvyklý rozsah prací je 3 - 5 hodin za jedno napojení. Hodinová sazba je 1 200 Kč bez DPH.

Přejít do kontaktů

Novinky na blogu