Flexibilní e-shopy pro podnikatele

Designy šablon, díky kterým vyniknete.
Moduly, které budou růst s vámi.

Zobrazení e-shopu Upgates v tabletu
Zobrazení e-shopu Upgates v mobilu

Design pod kontrolou

Miliony kombinací a možností.
Tisíc lidí, tisíc vkusů. Je nám jasné, že schovat preference všech zákazníků do několika šablon prostě nejde. Proto jsme pro vás vytvořili modul Designer. Zamilujete si jej.
Design e-shopu je to první, co zákazník uvidí. Proto mu věnujeme mimořádnou pozornost. Díky tomu máte na výběr mezi hotovou šablonou, pokročilým modulem Designer, nebo grafikou zcela na míru.
Narazili jste na limity Designera? Stát se to může. V takovém případě je zde pro vás Editor kódu. Díky zpřístupnění zdrojového kódu si můžete vytvořit e-shop zcela podle svého gusta.
Kdo nemá responzivní web, jako by na internetu vůbec nebyl. Zobrazení na mobilních zařízeních je dnes nutností a pro nás také samozřejmostí. Automaticky a za všech okolností.
Více o funkci Designer
Pohodlný prodej odkudkoliv
Zobrazení administrace Upgates v mobilu Zobrazení notifikací na chytrých hodinkách

Pohodlný prodej odkudkoliv

 • Špičková responzivita e-shopů i administrace.
 • Uživatelské prostředí e-shopu vyladěné pro maximalizaci konverzí.
 • Notifikace v aplikaci pro dokonalý přehled o e-shopu (již brzy).
 • Pohodlná administrace v mobilech a tabletech, včetně tvorby grafiky.
30 dnů na
zkoušku zdarma

Efektivita na prvním místě

Velké množství doplňků k okamžité aktivaci.

Rozšiřte bez zábran funkce e-shopu o profesionální služby více než stovky partnerů. Napojte si účetní, skladové či marketingové systému na pár kliknutí.

Automatizace objednávek, skladů a snadný tisk štítků.

Sloučení objednávek, automatický odečet ze skladu, vystavení a zaslání faktury, emailů a SMS upozornění, export dat do systému přepravce včetně tisku štítků, snadná kontrola plateb skrze platební bránu.

Propojení s čímkoliv přes API, CSV a XML.

Neomezené možnosti propojení na další nástroje skrze veřejně dostupné API a pravidelný nebo jednorázový import a export ve formátech CSV a XML.

Hromadné úpravy objednávek, produktů, zákazníků a dalších.

Pokročilé hromadné úpravy produktů včetně vytváření konfigurací a variant. Efektivní správa zákazníků, kategorií a článků na všech jazykových mutacích.

Propojení na zbožové srovnávače a marketplaces

Automatické pravidelné importy ve formátech pro nejpopulárnější srovnávače Heureka, Google a Zboží.cz. Napojení na tržiště Alza, Amazon, Mall a další.

Napojení na dodavatele včetně fulfillmentu.

Díky pravidelnému importu dat je správa e-shopu hračkou. Nové objednávky můžete zpracovávat sami, nebo je automaticky přeposílat na své obchodní partnery.

Maloobchod i velkoobchod

Prodávejte koncovým i firemním zákazníkům bez omezení. Zobrazujte jim speciální ceníky, ceny s DPH či bez a využijte mnoho dalších B2B funkcí.

Maloobchod i velkoobchod

Propojení s kamennou prodejnou

Modul Pokladna pracuje s aktuálními produkty, ceníky, dostupnostmi i zákazníky. Samozřejmostí je napojení na všechny potřebné databáze. Upgates Vám díky tomu ušetří náklady za provoz prodejny.

Propojení s kamennou prodejnou

Čísla mluví jasně!

 • ÚSPORA ČASU-98%
  Nasazení automatických exportů a importů nám šetří až 98 % času, který jsme věnovali aktualizaci a kontrole skladových zásob.

  “Tato funkce je pro nás díky tisícům produktů skladem naprosto neocenitelná. E-shopových řešení existuje mnoho, ale jen u Upgates dokázalo splnit všechny naše požadavky.”

 • OBJEDNÁVKY+300%
  Za rok provozu e-shopu na Upgates se náš obrat a objednávky zvýšily o 300 %. Rychlost vyřízení objednávky se zkrátila o polovinu.

  “E-shop jsme zvládli zprovoznit sami. Vyřizování objednávek, úpravy webu, fakturace, přehled o stavu skladu. Vše je rychlé a intuitivní. Připravujeme nový e-shop pro Slovensko, který bude fungovat opět na Upgates.”

 • TRŽBY+80%
  Již v prvním měsíci po přechodu jsme oproti původnímu řešení zaznamenali nárůst obratu o 80 %.

  “Systém Upgates můžeme jen doporučit - tolik možností individuálních úprav a vychytávek Vám žádný jiný systém nenabídne. Velmi chválíme podrobné návody, podporu s rychlou odezvou a multijazyčnost.”

 • NÁVŠTĚVNOST+200%
  Úspora nákladů na provoz o 50 %, rychlost vyřízení objednávky o 50 %, organická návštěvnost a počet objednávek vyšší o 200 %.

  “Upgates jsme zvolili před konkurenční firmou díky multijazyčnosti, která je dle nás absolutní nutností pro zahraniční expanzi e-shopu. Fungující support je také skvělou výhodou. Provoz je rychlý a bezproblémový.”

 • TRŽBA+433%
  Po přechodu na Upgates jsme zaznamenali čtyřnásobný růst obratu. Nejlepší možnost jak úspěšně posunout svůj business.

  “Rychle si vytvoříte vlastní e-shop díky intuitivnímu řešení. Vše funguje na 110 % včetně velmi vstřícné podpory. Upgates doporučuji všem, kteří chtějí zvýšit obrat a snížit náklady nebo uvažují o vytvoření vlastního e-shopu.”

  Michal Mlčoch, obchodní zástupce, gmarkt.cz

Nejkvalitnější řešení na trhu podle recenzí.

Podle nezávislých recenzí srovnávacích portálů jsme dlouhodobě špičkou na českém a slovenském trhu v oblasti e-shopových řešení.

Řekli o nás

Spolupráci s námi si chválí přední osobnosti české e-commerce i naši zákazníci.

Příběhy e-shoperů

  S e-shopovým řešením Upgates máme i díky skvělé komunikaci jen ty nejlepší zkušenosti. Jejich perfektně připravené XML feedy zaručují e-shopům velice rychlé a kvalitní napárovaní zboží do Heureka katalogu.

  Jan Mayer, CEO CZ/SK Heureka

  Upgates byla vůbec první lokální platforma, kterou jsme v ČR a na Slovensku propojili s BaseLinkerem, a která dobře zapadá do toho, co poptávají naši klienti. Tím je mimo jiné dobrá připravenost pro expanzi do zahraničí.

  Radek Klouda, CEO BaseLinker

  Systém pro pronájem e-shopu Upgates nabízí naprosto hladké propojení s platební bránou Comgate. Její aktivace v e-shopu je díky dobře fungujícímu doplňku otázkou několika kliknutí, zvládne ji každý.

  Jakub Ouhrabka, CEO Comgate

  Druhým rokem probíhá oboustranně přínosná spolupráce mezi Upgates a cenovým srovnávačem Zboží.cz. Výsledkem je například bonus 2 000 korun na Zboží.cz pro nové e-shopy a vstřícná implementace novinek.

  Iva Gnolová, Specialistka, Zboží.cz

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.