Aktualizace systému verze 30 (2023)

Funkce

Sady

Díky zcela přepracovaným sadám můžete zákazníkům nabídnout plnohodnotné sety produktů. Sady nyní fungují jako samostatný (nadřazený) produkt, který obsahuje konkrétní položky. Ty se nyní správně odečítají ze skladu. Díky sadám svým zákazníkům zjednodušíte nakupování zvýhodněných setů, nebo produktů, které se skládají z více součástí. 

Zvýhodněné nabídky typu 2+1

Podpořte prodeje díky chytré nabídce dárků při zakoupení určitého počtu produktů. Novou funkci lze nakonfigurovat pro libovolný počet produktů (X+Y). Zároveň dojde ke správnému odečtení těchto produtků z vašeho skladu. 

Řazení podle dostupnosti

Na základě vašich četných podnětů jsme vyvinuli funkci řazení podle dostupnosti, která díky které zákazníkům na prvních místech ukážete produkty skladem. Návštěvníky tak ihned zaujmete položkami, které můžete skutečně doručit.

Opakované platby

Díky nové funkce opakovaných plateb se už nemusíte starat o stav vaší e-shopové peněženky. Na několik kliků si nově založíte jednoduché pravidlo, na základě kterého bude docházet k pravidelnému dobíjení peněženky. Tím zamezíte nechtěnému vybití peněženky a pozastavení e-shopu. 

Chytrý výběr

Tato funkce vám ušetří spousty času při správě e-shopu. Díky takzvaným chytrým výběrům si můžete snadno upravit nebo vytvořit nové možnosti volby. Například v rámci dostupnosti nebo jednotek. Chytré výběry budeme postupně rozšiřovat na další místa v administraci e-shopu. 

Designer

Doplňky

Opravy