Comgate mění tarify. Vyberte si ten nejvýhodnější

Platební brána Comgate má nové tarify, které jsou výrazně jednodušší a výhodnější. Uživatelům dávají svobodu vybrat si ten, který jim vyhovuje více. Novým zájemcům o platební bránu a terminály je Comgate nabízí již nyní, stávající klienti přejdou na nové tarify od 1. června, případně na vlastní žádost dříve.

Několik zásadních změn přinášejí nové tarify Comgate. Všechny novinky vycházejí z důkladné analýzy komunikace se současnými klienty, jejich požadavků a preferencí. Ceník platební brány a terminálů je tak jednodušší, přehlednější, a díky razantnímu snížení fixních poplatků také výhodnější. Klienti si navíc sami mohou vybrat, který tarif nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Co tedy nově Comgate nabízí?

Tarif Start – pro obchodníky, kteří v minulosti nepřijímali platby kartou. Prvních 6 měsíců je provoz platební brány bez měsíčního poplatku, po stejnou dobu se žádné poplatky netýkají ani transakcí do výše 50 tisíc Kč měsíčně (2 tisíce EUR na Slovensku). Po půlročním období přechází obchodník na tarif Easy.

Tarif Easy – má jen jednu sazbu pro všechny platební metody. Nezáleží na tom, zda jde o platbu kartou, bankovní převod, odloženou platbu nebo jinou, všechny stojí 0,9 % + 1 Kč. Obchodník tak na první pohled ví, kolik ho provoz služby bude stát, nemusí řešit výpočty podle poměru použitých platebních metod.

Tarif Profi – rozlišuje sazby podle použitých platebních metod. Využijí ho obchodníci, kteří mají přehled o tom, jaký poměr zákazníků u nich platí spotřebitelskou kartou vydanou v EU, jaký poměr mají bankovní převody a jaký další metody. I takto členěný tarif však obsahuje jen třetinu hodnot v porovnání s jinými ceníky obvyklými na trhu, je tedy přehlednější.

Mezi tarify Easy a Profi si obchodníci mohou vybrat ten, který jim sedí více. První ocení ti, kteří si nelámou hlavu se složením platebních metod v obchodě, chtějí mít sazby co nejjednodušší. Ten druhý se hodí obchodníkům, kteří rozložení platebních metod sledují podrobně a chtějí se na řízení nákladů na platební bránu podílet více. Tarif Start se odlišuje v tom, že jeho účelem je pomoci začínajícím obchodníkům s rozjezdem podnikání.

Všechny nové tarify jsou tak přehledné, že se každý vejde na jednu stranu formátu A4. Novým zájemcům je Comgate nabízí již nyní, stávající klienti na ně přejdou od 1. června 2023, na vlastní žádost to mohou učinit i dříve.

Další článek
Jak TRANSLADO pomáhá e-shopům Upgates při expanzi a proč je dobré ho vyzkoušet?