Czech On-line Expo 2020

Největší český e-commerce & on-line business veletrh Czech On-line Expo 2020 se pomalu ale jistě blíží. Už 2. dubna 2020 se otevřou brány pražského výstaviště Holešovice. Veletrh bude dvoudenní, přijít tak můžete také v pátek 3. dubna. 

Na této akci budeme a rádi bychom se s vámi potkali. Proto si vás dovolujeme pozvat na tento e-commerce happening. V rámci toho máme pro vás, naše klienty, k dispozici 50% slevový kupón. Cena vstupenky na konferenci činí 299 Kč bez DPH. S poukazem získáte nárok na 50% slevu.

Čeká vás možnost potkat se s tisíci kolegy z oboru e-commerce a online byznysu. Také si poslechnout desítky řečníků a přednášek, mezi nimiž bude i náš přednášející. Dlouholetý partner a e-shop specialista, Kamil Kopecký, ze společnosti Sniper Design. Těšit se můžete na přednášku o možnostech inidividuálních úprav pronajímaných krabicových e-shopů. Pronajímané e-shopy Upgates totiž zdaleka nejsou jen omezené šablonovité řešení. Naopak kombinují největší výhody pronájmu a e-shopu na míru.

Pokud se chcete dozvědět víc, přijďte si Kamila poslechnout ve čtvrtek 2. dubna od 13:15 do partnerského sálu!

Mezi přibližně stovkou vystavující firem budeme i my. Náš stánek E7 najdete jednoduše pomocí interkativní mapy níže. Budeme se na vás těšit.