Rychlé statistiky

Rychlé informace o obratu vašeho e-shopu a spoustu jiných zajímavých údajů najdete v modulu Přehled

Podobné přehledy, které se týkají konkrétního zákazníka, najdete v detailu zákazníka ( Zákazníci / Seznam zákazníků / detail kontaktu ). Také emailingové kampaně nabídnou statistiky úspěšnosti rozesílky ( Zákazníci / Emailing / detail kampaně ). 

Nejprodávanější produkty

Informace o nejprodávanějších produktech v konkrétních kategoriích najdete v Obsah / Kategorie. Ve stromové struktuře menu zvolíte kategorii, která vás zajímá. Žebříček prodejnosti najdete v oddílu Nejprodávanější. Týká se dané kategorie včetně jejích podkategorií.

Pořadí produktů můžete ovlivnit pomocí fiktivního prodeje. Ten je spíše určen pro návštěvníky e-shopu. 

Tip

Pro statistiky prodejnosti jednotlivých produktů z celého e-shopu přejděte do modulu  Obsah / Hlavní stránka / oddíl Nejprodávanější

Statistiky objednávek

Jak dobře jste na tom s prodejem v určitém časovém období? Kolik máte např. storno objednávek? Vše se dozvíte v modulu Obchod / Objednávky. Podobné souhrny najdete v obchodních případech, fakturách a dalších dokumentech. Výpis objednávek můžete modifikovat pomocí Rozšířených filtrů. Výsledná suma, kterou najdete pod tabulkou položek, se vždy vztahuje na aktuálně vyfiltrovaný seznam.

Diskuse