Digital Creator: Správa poukazů, digitálního obsahu a elektronických licencí. Vše na jediném místě

Urychlit práci majitelům e-shopů a zpříjemnit proces nákupu jejich zákazníkům. S takovým cílem začala vznikat služba Digital Creator. Nyní už je doplněk Digital Creator pro klienty Upgates spuštěný. Ti si tak nyní mohou sortiment svých e-shopů rozšířit o digitální produkty. Podívejte se, co všechno nástroj dokáže.

Jaké jsou největší výhody Digital Creatoru?

Digital Creator vám umožní automaticky posílat poukazy, digitální obsah a elektronické licence bez omezení, v intuitivním rozhraní, s možností úprav a podporou více jazyků.

Nemusíte tedy ztrácet čas manuálním hledáním, vytvářením nebo posíláním souborů. Digital Creator dělá proces prodeje rychlejší a příjemnější. A váš e-shop bude díky němu působit spolehlivěji a profesionálněji i na vaše zákazníky.

Pro koho je služba určená?

Produkt Digital Creator ocení každý majitel e-shopu Upgates. Byl vyvinut exkluzivně pro toto e-shopové řešení. Zjednoduší a urychlí práci oběma stranám – majitelům e-shopů i jejich zákazníkům. 

Co všechno tedy Digital Creator nabízí?

Aplikace Digital Creator umožňuje plně automatickou správu veškerého digitálního obsahu pro e-shopy Upgates, od jeho vygenerování až po doručení k zákazníkovi prostřednictvím e⁠-⁠mailu.

Pro příklad: zakoupí-li si zákazník na e-shopu dárkový poukaz, náš program ho automaticky vygeneruje na jakoukoliv hodnotu a v libovolné jazykové mutaci, vytvoří v systému Upgates a odešle ve formátu PDF na e-⁠mail zákazníka hned po zaplacení objednávky.

Je možné poukazy v případě potřeby ručně upravovat?

Samozřejmě. Můžete si přizpůsobit obsah poukazů podle vašich potřeb a přání, včetně pozicování, fontu a barvy. Kreativitě se meze nekladou.

V jakých jazykových mutacích je služba dostupná?

Nemusíte se omezovat na jeden jazyk. Naše služba podporuje českou, slovenskou, anglickou i německou jazykovou mutaci. Vaše podnikání díky tomu můžete bez obav nabídnout i klientům v zahraničí.

Jak funguje ukládání souborů?

V rámci služby poskytujeme úložiště o velikosti 1 GB pro šablony poukazů, digitálního obsahu a elektronických licencí. Vaše soubory tedy budou v bezpečí a snadno dostupné přes naši platformu. Ušetříte čas a usnadníte si správu veškerých materiálů.

Doplněk Digital Creator vznikl jako projekt agentury Dokamar. Můžete nám o sobě říct více?

Jsme tým lidí, kteří žijí digitálními technologiemi. Specializujeme se na vývoj softwaru na míru. Nekopírujeme řešení z jiných projektů, ale ke každému zákazníkovi přistupujeme maximálně individuálně. Právě v tom je naše přednost – poradíme si i s velmi specifickými požadavky. Ať už se vám v hlavě zrodí jakýkoliv nápad, jsme tu pro vás.

Co když si nejsem jistý, jestli je služba pro můj e-shop vhodná?

Nabízíme vám možnost bezplatného zkušebního období. První dva měsíce můžete využívat naši službu zdarma, abyste měli dostatek času a prostoru prověřit, zda je to ta správná volba pro váš e-shop.

Navíc neustále pracujeme na nových a zajímavých funkcích, které vám pomohou ještě lépe spravovat váš e-shop. A protože chceme, aby Digital Creator co nejlépe odpovídal vašim potřebám a přáním, jsme otevření novým nápadům i návrhům. Věříme, že společně navrhneme nejlepší řešení pro vaše podnikání, a to plně na míru.

Další článek
Dynamická automatická cenotvorba s Conviu