Domény

Váš e-shop bude provozován na vaší vlastní doméně. Doména může být jakéhokoli řádu. Je možné nastavit jí libovolný počet jazykových mutací.

Multidoménovost

Na jednom projektu je možné standardně provozovat jeden internetový obchod pod jednou obchodní značkou na jedné doméně, která je v ceně měsíčního pronájmu e-shopu. Pokud potřebujete nastavit více domén (nejedná se o aliasy) a navázat je na jazykové mutace, kontaktujte technickou podporu. Příplatek za každou jazykovou mutaci na vlastní doméně je 275 Kč / měsíc.

Multieshop

Pokud další doména obsahuje jinou obchodní značku, tj. odlišné logo (nikoli jen překlad), připlácí se měsíčně 1 450 Kč / doména. Můžete tak provozovat více samostatných e-shopů (satelitů) na jedné společné administraci. Více informací a detailní podmínky najdete v naších obchodních podmínkách oddíl 5, odstavec 4.

Multijazyčnost

Možnost jazykových mutací je neomezená. Zároveň můžete všechny jazykové mutace e-shopu spravovat v jedné administraci e-shopu. Jazykové mutace jsou zdarma.

Každá jazyková mutace může zobrazovat samostatnou měnu. Dále máte ihned po založení e-shopu k dispozici zdarma překlady základních textů v češtině, slovenštině a angličtině.

Aliasy

Pokud máte k dispozici více domén, které by se daly nasměrovat na váš e-shop, stačí nastavit jejich IP adresu podle instrukcí v administraci a vložit je do modulu doménové aliasy. Alias můžete nasměrovat na konkrétní URL adresu projektu včetně jazykové mutace. Nastavení libovolného počtu aliasů je zdarma.

Modul rozlišuje domény s prefixem www a bez www.