Tento článek byl vytvořen před více jak 2 roky a může obsahovat zastaralé informace.
Princip emailingu

Získejte díky emailingu nové objednávky, informujte zákazníky o novinkách nebo se jen připomenete, že jste stále tady.

Pro emailing použijte buď interní řešení nebo se napojte na externí specializovanou službu dle aktuální nabídky hotových propojení.

V tomto modulu se zobrazuje historie odeslaných kampaní řazená chronologicky od nejnovějších. Dozvíte se, jak byly jednotlivé kampaně úspěšné, kolik příjemců e-mailovou zprávu obdrželo, kolik ji otevřelo a nakonec objednalo. Budete moci sledovat průběh odesílání kampaně. Odesílání probíhá postupně, aby byl zajištěn antispamový princip e-mailingu.

Správa a vytváření emailingových šablon pro použití v emailingových kampaních. Emailingová šablona může obsahovat běžný text, formátovaný text pomocí textového editoru nebo grafický HTML email.

Nejjednodušším způsobem, jak si vytvořit emailingovou šablonu je upravit šablonu výchozí, kterou máte přednastavenou. V HTML kódu můžete vyladit také design, což ale vyžaduje základní znalosti HTML a CSS jazyků.

Další možností je nechat si vyrobit HTML email na míru od profesionálů. Kód takového emailu nakopírujete do zdrojového kódu těla emailu pomocí ikonky HTML v editoru textu.

Diskuse
Často se ptáte