Docela často píšeme o tom, jak jsou pro začátek internetového podnikání důležité zbožové srovnávače. Jde totiž o jednoduchý a docela levný způsob, jak své produkty ukázat potenciálním zákazníkům. Jde o cestu, která je otevřená i pro nově vzniklé e-shopy. Více si o zbožových srovnávačích můžete přečíst v naší Akademii.

A proč vám to všechno opakujeme? Protože pro vás máme výbornou zprávu. Ve spolupráci s největším českým zbožovým srovnávačem Heureka jsme si připravili speciální akci. 

Pokud si kdykoliv až do 31.7. dobijete na svůj Heureka účet částku mezi 1 000 Kč a 2 000 Kč, přidá vám Heureka 100 % kreditu jako bonus

Pokud tedy na svůj Heureka účet dobijete 1 000 Kč, připíše vám Heureka 1 000 Kč navíc. Stejně to bude fungovat u jakékoliv částky až do výše 2 000 Kč. 

Pro koho je akce určena? 

Bonus od Heureky mohou využít nově registrované UPgates e-shopy, stejně jako ty, které více než 3 měsíce fungují v bezplatném režimu. Každý e-shop může nabídku využít pouze jednou. 

Jak akci využít? 

Stačí si jednoduše dobít svůj Heureka účet a na email podpora@heureka.cz zaslat heslo UPGATES. To je vše. Heureka už se postará o zbytek.