Tento článek byl vytvořen před více jak 2 roky a může obsahovat zastaralé informace.

Data lze exportovat do CSV nebo XML formátu. U většiny exportů je možné nastavit omezení exportu jen na určité druhy položek. Můžete využít také modernějšího přístupu propojení pomocí API. Více zde.

Časové intervaly

  • Jednorázově - export dat se provede ihned nebo maximálně do 5 minut (podle počtu položek). Exportuje se soubor, který si stáhnete do vašeho počítače. Exportují se všechna data všech položek mimo těch, které si zakážete v samotném nastavení daného exportu. Možno exportovat položky u produktů, zákazníků, článků a objednávek. Více zde.
  • Pravidelně jednou denně - provádí se jednou za 24 hodin ve 4:00 hod. Exportuje se datový soubor na URL adresu. Exportují se všechna nastavená data položky. Možnost exportovat položky u produktů, objednávek, zákazníků, článků a kategorií. Více zde.
  • Pravidelně jednou za dvě hodiny - tzv. Malý export. Provádí se jednou za dvě hodiny. Přesný čas dalšího importu se zobrazí v administraci. Exportuje se datový soubor na URL adresu. Exportovány jsou pouze vybraná data dle dokumentace CSV a XML produktů. Více zde.
  • Posledních 24 hodin - Pouze v případě objednávek. Jednou za 5 minut se exportuje soubor s položkami do URL adresy. Export je omezen pouze na položky vytvořené za posledních 24 hodin. Více zde.

Všechny typy exportů jsou zdarma.

Datové soubory

Systémové

  1. CSV - Export dle dokumentace CSV. Více zde.
  2. XML - Export dle dokumentace XML. Více zde.
  3. API - Možnost napojit se na API UPgates. Více zde.

Srovnávače a agregátory

UPgates umožňuje export dat ve formátech různých srovnávačů a agregátorů. Nabídku najdete v Propojení.

Nepomohla Vám tato nápověda?

Požádejte o radu zkušené eshopery v UPgates poradně.

UPgates poradna