Facebook Dynamic Ads

Facebook Dynamic Ads jsou specifickým typem reklamy na platformě Facebook Ads, který umožňuje podnikům automaticky cílit reklamy na uživatele na základě jejich interakce s podnikem online.

Tento typ reklamy pracuje s dynamickými šablonami, které automaticky vyplňují obsah reklamy na základě produktů nebo služeb, které uživatel projevil zájem online, ať už na vašem webu, v aplikaci nebo jinde na internetu.

Když například uživatel prohlíží určité produkty na vašem e-shopu, ale neprovede nákup, můžete využít dynamické reklamy k zobrazení těchto produktů v reklamách přímo na Facebooku.

Facebook Dynamic Ads mohou být nesmírně učinné v přivádění zákazníků zpět na váš web a zvyšování konverzí, jelikož zobrazují produkty nebo služby, které jsou pro uživatele relevantní.

Díky své dynamické povaze jsou tyto reklamy ideální pro e-shopy s širokým sortimentem produktů, cestovní agentury s mnoha destinacemi nebo jakýkoliv podnik, který chce cíleně oslovit své zákazníky s konkrétními produkty či službami.

Je důležité mít na paměti, že pro efektivní použití Facebook Dynamic Ads je třeba mít správně nastavený pixel Facebooku a produktový katalog, což může vyžadovat pokročilé technické dovednosti.

Další článek
Facebook Business Manager