V této Facebookové skupině probíhá výměna názorů, rad a zkušeností provozovatelů e-shopů na systému UPgates. 

Panuje v ní přátelské prostředí a řídí se pravidlem, že neexistuje špatný dotaz. Odpověď můžete dostat od ostatních eshoperů nebo profesionálních agentur, jejichž zájem je prokázat svou odbornost a dobře poradit. Dotazy mohou být všeho druhu od tipů spojených se speciálním nastavením funkcí, přes rady, jak jednat s nepříjemnými zákazníky, až po zkušenosti s propojením na aplikace třetích stran jako jsou Heuréka, Glami, Pohoda, GoPay, Google Analytics, importy a podobně. 

Velmi často zde uživatelé najdou i dlouhodobého partnera pro správu jejich eshopu. S tím pak komunikují přímo tím způsobem, že mu zasílají konkrétní zakázky individuálních úprav nebo využívají jen telefonického poradenství. Kromě toho je možné u nich poptat úpravy jako např. grafiku na míru, vytvoření propojení na externí program, který není v základním seznamu propojení a podobně. Pro získání tohoto dlouhodobého partnera ke spolupráci můžete navštívit Marketplace, kde tyto agentury nabízí své služby.

Vstup do skupiny

Skupina je uzavřená a mohou se do ní dostat jen uživatelé s již vytvořeným e-shopem na UPgates. Nemusí se jednat ani o placenou verzi, stačí mít založený testovací projekt na 30 dnů zdarma.

V první fázi požádáte o přijetí do skupiny. Poté, co vás její administrátor přijme, akceptuje, příjde vám upozornění o této skutečnosti a stáváte se platným členem skupiny UPgates, kde můžete sdílet své zkušenosti a přijímat rady ostatních. 

Facebook skupina: UPgates Poradna

Nepomohla Vám tato nápověda?

Požádejte o radu zkušené eshopery v UPgates poradně.

UPgates poradna