Heureka: Ověřeno zákazníky

Ještě nejste na Heuréce? Jak zavést tuto službu?

Zaregistrujete si vlastní eshop na Heuréce. Poté v administraci pro nastavení služby Ověřeno zákazníky je třeba použít tajný klíč pro váš eshop. Pokud vlastníte více eshopů, je nutné použít vždy unikátní klíč pro každý z nich.
Unikátní klíč naleznete v administraci e-shopu na Heureka.cz pod záložkou Ověřeno zákazníky, kde si také zvolíte, pro který eshop chcete službu zavést.

Jak to funguje v praxi?

  1. Zákazník provede objednávku ve vašem eshopu a Heuréce se odešlou informace spolu s emailem zákazníka.

  2. Po 6 dnech od uplynutí objednávky, zákazníkovi přijde na email, dotazník od Heuréky. Dotazník bude odeslán jménem vašeho eshopu.

  3. Zákazník vyplní dotazník a ten se poté zobrazuje v detailu vašeho eshopu na Heuréce.

  4. Na základě hodnocení získáváte tzv. Certifikát spokojenosti.

Tipy pro hodnocení

  1. Vysoké hodnocení přiláká více zákazníků. V hodnoceních se reflektuje kvalita vašich služeb. Budujete si důvěryhodnost k dalším potencionálním zákazníkům, kteří zvažují nákup u vás.
  2. Dotazník dorazi k zákazníkovi až 10. den po nákupu u vás. Je dobré jej upozornit ještě před, např. při odeslání zboží ať už emailem nebo krátkým příbalovým letáčkem v balení. Poproste své zákazníky o hodnocení. Motivujte je formou věrnostních bodů nebo kupóny.
  3. Špatné recenze určitě nenechávejte ležet a řešte je. Vždy víte komu konkrétní recenze patří, tento zákazník má možnost editovat svou recenzi. Kontaktujte recenzenty, kteří vám nechali špatnou recenzi, zjistěte kde se stala chyba, co se jim nelíbilo. Dospějete k nějakému společnému řešení. Jedna taková špatná recenze klidně odradí několik desítek zákazníků.
  4. Pokud máte Certifikát spokojenosti udělený Heurékou, zvěřejněte jej, propagujte jej, není lehké certifikát získat a zákazníci tuto informaci ocení.
Další článek
Vymáčkněte skutečné maximum z Google Nákupů