Podmínkou dobití peněženky je být v placeném provozu. Tzn. mít vyplněné fakturační údaje (krok 1) a zvolenou variantu pronájmu e-shopu (krok 2). Více zde >

Výše dobité částky

Do peněženky můžete dobít libovolnou částku v nastavené měně. Platba je nevratná, neposkytujeme náhrady za využití jen části pronájmu e-shopu.

Způsob odečítání z peněženky

Z peněženky je vždy na začátku dne odečten pronájem e-shopu na 1 den dle aktuálního nastavení e-shopu v oddílu Finalizace (tarif pronájmu plus doplňkové služby). Minimální zůstatek v peněžence nesmí klesnout pod tuto částku. Pokud se tak stane, pozastaví se administrace e-shopu a po 10 dnech rovněž webová část e-shopu. O nízkém stavu peněženky budete v předstihu informováni.

Upozornění! Ceny pronájmu a doplňkových služeb jsou vždy uváděny bez DPH 21%. Platby do peněženky je ale nutné zasílat včetně DPH 21%, jak je uvedeno v oddílu Finalizace. V případě, že budete využívat pravidelných měsíčních úhrad, je vaše platba s DPH oranžově zvýrazněna. Hodnota DPH nebude do peněženky započtena.

Způsoby platby

Přejděte do modulu  Můj účet / Peněženka a finalizace krok 3. Dobít peněženku. Zde máte následující možnosti platby.

1. Platební brána

Umožňuje platbu kartou VISA a MasterCard prostřednictvím platební brány ComGate. Platba je s peněženkou automaticky spárována a k jejímu dobití dojde do 15 min. 

2. Platba bankovním převodem

Druhou možností dobití peněženky je Bankovní převod. Platba však může trvat i několik dnů v závislosti na délce mezibankovní transakce a zda platba probíhá mezistátně.

Upozornění! Pro správné spárování musí být zadán variabilní symbol jinak nedojde k automatickému spárování platby s peněženkou.

Pro usnadnění platby převodem můžete využít QR kód. Po zadání částky k dobití se vygeneruje obrázek QR kódu se zapsanými platebními údaji.

Diskuse
Často se ptáte