Dobití peněženky v administraci e-shopu

Vygenerování promo faktury

Přejděte do  Můj účet / Peněženka/Finalizace / Dobít peněženku / Výzva k zaslání proforma faktury

Promo fakturu si tak můžete vygenerovat jednoduše sami. Zaslána bude na email uvedený ve fakturačních údajích.

Platba kartou

Přejděte do  Můj účet / Peněženka/Finalizace / Dobít peněženku / Zaplatit kartou

Platba přes platební bránu umožňuje platbu kartou VISA a MasterCard. Výhodou je realizace platby do 10min. Zároveň je tento způsob platby jednoduší, jelikož není potřeba vyplňovat variabilní symbol. Platba kartou je s projektem spárována automaticky.

Platba bankovním převodem / QR platba

Přejděte do  Můj účet / Peněženka/Finalizace / Dobít peněženku / Bankovní převod

Druhou možností dobití peněženky je platba bankovním převodem. Tato však trvá v rozmězí 1-3 dní a pro správné spárování musí být zadán variabilní symbol.

Do peněženky můžete dobít libovolnou částku v nastavené měně. Platba je nevratná, neposkytujeme náhrady za využití jen části zaplacené periody. Z peněženky je vždy na začátku dne odečten pronájem projektu na 1 den dle aktuálního nastavení ve finalizaci. Minimální zůstatek v peněžence nesmí klesnout pod tuto částku. Pokud se tak stane, pozastaví se administrační část projektu a po 10 dnech rovněž webová část. O nízkém stavu peněženky budete v předstihu informováni.

Pozor, ceny služeb jsou vždy uváděny bez DPH 21%. Platby do peněženky je ale nutné zasílat včetně DPH 21%. V případě, že budete využívat pravidelných měsíčních úhrad, je vaše platba s DPH oranžově zvýrazněna. Hodnota DPH nebude do peněženky započtena.

Využít můžete QR platbu, po zadání částky k dobití se vám vygeneruje QR kód s příslušnými údaji.

Diskuse