Průvodce

K tomu, abyste vše zvládli od začátku až do konce, je vám k dispozici průvodce - právě ho čtete. Provede vás celou administrací UPgates, vysvětlí souvislosti, jak jednotlivé moduly spolu fungují, jak se v nich orientovat.

Kontextová nápověda

Dozvíte se z ní vše o funkcích, které máte aktuálně zobrazeny na dané stránce administrace. Rozbalíte ji po kliknutí na ikonuv administraci vpravo nahoře.

Facebook poradna

 Výměna názorů, rad a zkušeností provozovatelů e-shopů na systému UPgates.

Seznam funkcí

Dalším zdrojem nápovědy je seznam funkcí. Najdete ho na webu UPgates. Obsahuje kompletní výčet a popis funkcí, které aktuálně UPgates služba nabízí.

Blog

Co nového jsme pro vás připravili nebo chystáme najdete na blogu. Nejnovější příspěvky se zobrazují také na úvodní stránce administrace po kliknutí na Přehled v levém menu a následně na Tipy & aktualizace.

Formulář technické podpory

Pokud přece jen v ani jednom z uvedených zdrojů nenajdete to, co hledáte, máte k dispozici formulář technické podpory. Ten naleznete v levém menu pod Můj účet / Technická podpora. Případně klikněte na ikonku v pravém horním rohu administrace pod nápovědou. Ohledně řešení problému vás budeme kontaktovat jakmile to bude možné.

Diskuse