Tento článek byl vytvořen před více jak 2 roky a může obsahovat zastaralé informace.

Nápověda

K tomu, abyste vše zvládli od začátku až do konce, je vám k dispozici nápověda - právě ji čtete. Provede vás celou administrací UPgates, vysvětlí zobrazení grafiky e-shopu, jak jednotlivé moduly spolu fungují, jak se v nich orientovat.

Nápovědu zobrazíte takto:

1. Nápověda na webu

Na www.upgates.cz kliknete v levém menu na odkaz Nápověda.

2. Proklik z administrace

V administraci najdete vyhledávací pole s našeptávačem, které přímo pracuje s články v nápovědě. Zadejte klíčové slovo a proklikněte se na vyhledanou nápovědu.

3. Kontextová nápověda

Zobrazí se nápověda k dané stránce administrace. Rozbalíte ji po kliknutí na ikonu v administraci vpravo nahoře.

Facebook poradna

 Výměna názorů, rad a zkušeností provozovatelů e-shopů na systému UPgates.

Blog

Co nového jsme pro vás připravili nebo chystáme najdete na blogu. Nejnovější příspěvky se zobrazují také na úvodní stránce administrace po kliknutí na Přehled v levém menu a následně na Tipy & aktualizace.

Formulář technické podpory

Pokud přece jen v ani jednom z uvedených zdrojů nenajdete to, co hledáte, máte k dispozici formulář technické podpory. Ten naleznete v levém menu pod odkazem ? Podpora. Ohledně řešení problému vás budeme kontaktovat jakmile to bude možné.

Najdete zde také seznam svých dotazů na technickou podporu, ve kterém můžete filtrovat dle potřeby. U každého dotazu můžete vidět datum jeho vytvoření, stav a při prokliknutí do detailu také celou komunikaci. Můžete tak využít i uzavřené tickety z minulosti.

Diskuse
Často se ptáte