Jak to u Upgates funguje s doplňky

Nejspíše víte, že v e-shop u Upgates si můžete propojit s dalšími nástroji. Můstky na některé z nich jsou hotové. Jiné je potřeba si objednat a případně přizpůsobit na míru. Proto si nyní vysvětlíme, na jakém principu u nás doplňky fungují. 

Doplňky integrované do Upgates

V takovém případě je to nejjednodušší. Jedná se totiž o doplňky, u kterých můžete využít hotové integrační můstky. Jedná se o doplňky, které je možné propojit prostřednictvím API napojení, konverzních kódů nebo XML či jiných feedů. V takovém případě je propojení velmi jednoduché. Snaží podle nápovědy či instrukcí provozovatele doplňku vytvořit API přístupy, vložit javascript nebo vytvořit import. 

Doplňky s externím můstkem

Zvláště v případě různých účetních, ekonomických a ERP nástrojů platí situace, kdy si sice můžete vybrat z hotových integračních můstků, avšak napojení nefunguje univerzálně. Propojení s těmito nástroji totiž obvykle bývá složité a vyžaduje zohlednění individuálních požadavků. Tuto formu napojení pro nás tvoří externí partneři. Pokud si některý z jejich nástrojů z našeho katalogu vyberete. Následně je potřeba tohoto partnera kontaktovat a domluvit si s ním podmínky napojení. Integrace samotného napojení bývá v tomto případě zpoplatněna. 

Doplňky prostřednictvím integrátora

Existuje však ještě třetí případ. Upgates se totiž může pochlubit kompletním napojením na nástroje jako je BaseLinker, GoodEshop nebo například Omnicado. Tyto nástroje se specializují na integrace. Jejich prostřednictvím pak můžete propojit svůj e-shop s dalšími stovkami nástrojů.