Jak začít

Zřízení internetového obchodu Upgates

Pronájem hotového e-shopového řešení Upgates je velmi jednoduchý a předvším rychlý. V ceně je zahrnuto vše, co k podnikání online potřebujete pro samotné spuštění obchodu, tak pro jeho následný růst.  

1. Registrujte se

Nezávazně a zdarma si zaregistrujte nový obchod. Budou v něm ihned vytvořené vzorové produkty, abyste viděli jak je systém jednoduchý. Klikněte na tlačítko Založit e-shop, zadejte základní informace a během pár okamžiků ho můžete začít používat. 

2. Zkoušejte a testujte

Víme, že by nebylo fér prodat Vám produkt, který jste si předtím pořádně nevyzkoušeli. Proto máte možnost založit si u nás testovací e-shop na 30 dní zdarma. Můžete jej naplnit zkušebním obsahem, otestovat systém objednávek, evidence skladů a podobně. Tak proč toho nevyužít?

3. Zaplaťte

V administraci testovacího obchodu vyplňte fakturační údaje, dobijte si libovolnou částku do e-shopové peněženky a zadejte doménu, na které budete prodávat. Následně váš obchod aktivujeme a důkladně vás provedeme souvisejícími úkony.

4. Vydělávejte online!

E-shop je viditelný z pohledu zákazníků. Nyní se můžete utrhnout z řetězu a začít vydělávat. Během cesty lze obchod stále zdokonalovat, přidávat další funkce a optimalizovat podle potřeb.

Na této stránce

Další zdroje informací

Facebook Forum

Výměna zkušeností, rady a tipy mezi provozovateli e-shopů na systému Upgates.

Přejít do fóra

Akademie

Získejte znalosti od našich specialistů na marketing, obchod, právo a podnikání.

Přejít do akademie

Novinky z Blogu

Co nového jsme pro vás připravili nebo chystáme najdete na blogu.

Přejít do blogu

Nepodařilo se Vám najít tu správnou odpověď?

Kontaktujte naši technickou podporu, která je tu pro vás od pondělí do pátku 8:00 až 16:00 hod.

Zákaznická podpora