Jednoduchý eshop: co by měl splňovat, abyste mohli rychle začít prodávat?

Hledáte řešení, které vám umožní postavit si jednoduchý e-shop? Zkrátka systém, díky kterému se do svého podnikání můžete pustit rychle a bez zbytečných nákladů? Pak jste tady správně. Pronájem e-shopu od Upgates je totiž ideální cestou, jak spustit jednoduchý internetový obchod. Nabízí totiž ideální poměr mezi příznivou cenou a funkcemi, díky kterým se můžete pustit do úspěšného podnikání. 

Co byste od jednoduchého e-shopu měli očekávat? 

I přes to, že od svého e-shopového řešení očekáváte především jednoduchost, snadné spuštění a efektivní správu, existují ohledy, ze kterých byste neměli slevovat. Jen pak budete mít jistotu, že vám e-shopový systém bude vyhovovat i poté, co se vaše podnikání rozroste a priority se přesunou jinam. 

  1. Férovost: Ceníky e-shopových řešení často vypadají velmi lákavě. Dejte si ale pozor na různé příplatky. Záhy po spuštění svého e-shopu totiž můžete zjistit, že spousta velmi důležitých funkcí je k dispozici pouze za příplatek. Férové e-shopové řešení vám dá vše, co k plnohodnotnému podnikání potřebujete v ceně základních tarifů. Požadujte také dostatečně dlouhou dobu, za kterou si platformu můžete vyzkoušet zdarma. Nevstupujte ani to zbytečných závazků. I zde je totiž důležitá flexibilita.
  2. Možnost odlišit se od konkurence: To, že svůj e-shop provozujete na řešení, jehož spuštění je jednoduché, ještě neznamená, že byste neměli mít k dispozici dostatek možností, jak se realizovat. Upgates je toho ukázkovým příkladem. Všichni jeho klienti totiž mají k dispozici unikátní grafický modul Designer, díky kterému si mohou výchozí šablony proměnit podle svého gusta. 
  3. Responzivita za všech okolností: Stále větší část nákupu dnech probíhá z mobilních zařízení. Takzvaná responzivita, tedy schopnost přizpůsobení se mobilním obrazovkám, je pro e-shop naprosto zásadní. Vyberte si pouze e-shopové řešení, které je plně responzivní za všech okolností. Jedná se totiž o faktor, který může vyústit až k odrazení potenciálních zákazníků.
  4. Podpora a průběžné aktualizace: Podceňovat byste při výběru e-shopového řešení neměli ani otázku přístupu k lokalizované podpoře. Ne vždy totiž jde o samozřejmost. Zvláště u zahraničních řešení byste mohli záhy přijít na to, že jste zkrátka odkázáni sami na sebe. Vyberte si proto řešení, které vám bude připraveno vždy poskytnout pomocnou ruku. Stejně tak myslete na to, že e-commerce segment se neustále vyvíjí, proto by váš e-shopový systém měl jít s dobou a neustále se zdokonalovat a přizpůsobovat se aktuálním trendům. 
  5. Doplňky pro ještě úspěšnější prodej: Počítejte také s tím, že své e-shopové jádru budete postupem času dále rozšiřovat o nejrůznější doplňky, které pomohou posunout vaše podnikání dál. Právě od toho mají internetoví podnikatelé k dispozici nejrůznější nástroje, které se dokáží dokáží provoz e-shopu zefektivnit s přinést další zákazníky. 

Teď už zbývá jen jediné. Pustit se do svého online podnikání s jednoduchým e-shopem. Založit si jej můžete ještě dnes. Na prvních 30 dní zdarma. A pokud vás e-shop od Upgates zatím ještě nepřesvědčil, zkuste se ještě podívat na těchto 10 důvodů