Kalkulačka Comgate vám vypočítá náklady na platební bránu

Kolik vás bude na e-shopu stát provoz platební brány? Vzhledem k množství poskytovatelů a různých sazebníků na tuhle otázku není snadná odpověď. Společnost Comgate na svém webu zveřejnila interaktivní kalkulačku, která náklady spočítá.

Transakční poplatky za platby kartou se skládají z několika pohyblivých částí, pohybují se v závislosti na typu karty, zemi jejího vydání nebo vydavateli. Nadto jsou mnohdy sazebníky platebních bran často neveřejné nebo nepřehledné. Jak si tedy má e-shopař spočítat, kolik ho bude provoz brány stát? Společnost Comgate na svém webu zveřejnila interaktivní kalkulačku, která náklady vypočítá, případně porovná s těmi u aktuálního poskytovatele.

Výpočet nákladů i srovnání

Do kalkulačky stačí zadat měsíční objem plateb a jejich průměrnou hodnotu, poté hned uvidíte, kolik by vás stál provoz platební brány u Comgate. Pokud už ji máte od jiného poskytovatele a zadáte, kolik aktuálně zaplatíte na poplatcích, uvidíte i srovnání. Pro ještě přesnější výsledky můžete ručně vyplnit procentuální poměr různých platebních metod, které vaši zákazníci využívají – platební karty, bankovní převody nebo odložené platby.

KALKULAČKU VYZKOUŠEJTE ZDE

Další článek
Nejen Pokémon GO a IKEA. Rozšířenou realitu může mít i váš e-shop