Marketingová podpora a bezplatné propojení. Proč se vyplatí pustit se do integrace ověřeného doplňku

Nejspíše jste zaznamenali, že naše doplňky procházejí poměrně výraznou proměnnou. Postupně totiž zavádíme systém takzvaných ověřených doplňků, které našim společným klientům přinesou pohodlnější aktivaci a plynulejší chod nástrojů třetích stran. 

Protože je aktuálně přechod na nový systém fungování doplňků jednou z priorit našeho systému, považujeme za důležité celý proces včetně jeho přínosů ještě jednou vysvětlit. 

Napojení ověřených doplňků přes API zůstane zdarma

Jak už možná víte, v letošním roce se chystáme ke zpoplatnění uživatelského API. Aktuální, zcela otevřený princip vede k neefektivnímu využívání této konektivity. Proto připravujeme systém, ve kterém budeme zátěž API podle použitého tarifu zpoplatňovat. 

Do těchto limitů se ovšem vůbec nebude počítat partnerské API využívané k propojení ověřených doplňků. Ty jsou totiž již od počátku integrovány s důrazem na optimalizaci, která pro vaše servery nepřináší neúměrnou zátěž.

Vaši klienti budou s ověřeným doplňkem osvobození od zpoplatnění API

Marketingová podpora, která vám pomůže získat zákazníky

Rozumíme vašemu cíli. Získat mezi našimi klienty co nejvíce uživatelů pro svůj doplněk. Partnerům, kteří projdou procesem ověření v tomto směru poskytneme maximální podporu. Ověřené doplňky totiž u nás automaticky získávají promo v hodnotě desetitisíců korun, které zahrnuje: 

  • Zmínky na sociálních sítích včetně poradny pro e-shopery
  • Zmínka v newsletteru
  • Obsah na blogu, nebo v akademii
  • Webináře
  • PR spolupráce
  • A další formy marketingové spolupráce na základě individuální domluvy

Ověřené doplňky klienti jednoduše rozeznají díky symbolu fajfky. Tyto doplňky budou navíc řazeny přednostně a budou tak jak v katalogu na webu Upgates, tak také v administracích e-shopů více na očích. 

Pokud se tedy stane prvním ověřeným doplňkem ve svém kategorii, získáte pro klienty naší platformy oproti své konkurenci náskok.