Nové tržiště se službami pro e-shopy!

Proč vzniklo?

Tržiště Marketplace vzniklo ze dvou důvodů. Prvním z nich je možnost vzájemného prodeje nejrůznějších služeb mezi klienty Upgates. Např. se nás klienti ptají, zda jim nemůžeme poskytnout překlady jazykových mutací, které již některé internetové obchody mají hotové a mohly by je nabídnout dál.

Druhým důvodem je, že se opakuje situace, kdy je tým Upgates zahlcen poptávkami na různé individuální úpravy grafiky, frontend logiky atd. Proto je efektivní nabídnout realizaci zakázek ověřenými agenturami napříč různými obory e-commerce. Např. pokud chcete mít originální logo, banner, realizovat úpravy v kódu šablon nebo potřebujete pomoci s texty či marketingem, můžete nyní využít služeb třetích stran.

Zobrazit Marketplace

Snadno si vyberete podle přesného popisu inzerované zakázky, ceny provedení a doby dodání. Pak už jen stačí vyplnit krátký poptávkový formulář a dále komunikovat s agenturou.

Co nabízí?

8 kategorií, kde můžete zdarma a neomezeně:

1. Přidat inzerát

  2. Poptat služby od profesionálů

  Webdesign

  Rádi byste svěží a oku lahodící vzhled e-shopu, ale sami si tak úplně nevíte rady? Nechte si nastavit grafiku v modulu Designer od profesionálů. Pokud budete po letech chtít změnu, redesign je pro vás jasnou volbou.


  Programování

  Chcete využívat krabicové řešení, ale přece jen máte nějaké individuální požadavky nad rámec jeho administračních možností? Proberte s odborníky možnosti naprogramování vlastních polí, pluginů v HTML5, javascriptu apod. Kodéři vám zase vyhoví po stránce individuálních grafických úprav v kódu šablon.


  Propojení

  Jako správné podnikatele vás bude jistě zajímat možnost napojení na dodavatele nebo účetní systémy, které pomohou zefektivnit evidenci faktur a skladů. Importy a úpravy XML či CSV souborů usnadní převod dat do e-shopu. Neméně zajímavá je i možnost napojení na služby třetích stran.


  Grafika

  Rádi byste si nechali vytvořit prvotřídní bannery, logo nebo potřebujete nafotit kvalitní produktové fotky? Díky nabídkám Marketplace si můžete nechat vyrobit prakticky celou firemní identifu včetně propagačních materiálů.


  Administrace

  Potřebujete čas věnovat hlavně obchodu a už ho moc nezbývá pro spravovat produktů a dalšího obsahu e-shopu? Pak přijde vhod možnost externí údržby e-shopu, která se postará, aby produkty byly vždy řádně popsané a vyladěné do detailu. Je jen na vás jaké využití pro danou spolupráci naleznete.


  Marketing

  Specialisté na online marketing vám pomohou ideálně nastavit reklamu, získat maximální možný počet konverzí a vylepšit pozice vašeho e-shopu ve výsledcích vyhledávání. Své zákazníky můžete oslovit prostřednictvím sociálních sítí nebo atraktivních emailingových šablon v rámci newsletteru atd.


  Poradenství

  Sebevzdělávání a nových informací není v životě podnikatele nikdy dost. Chybami se člověk sice učí, ale mnohdy je lepší se jim vyvarovat hned napoprvé a nechat si dobře poradit.


  Texty

  Vidíte přínos v poutavých textech? Budou přínosem nejen pro zákazníky, ale také pro vyhledávače, které pozitivně ocení aktivitu na vašem e-shopu. Zde můžete najít také nabídku překladů e-shopu do různých jazykových mutací.

   

  Další článek
  Aktualizace systému verze 18