1) Horní část stránky - struktura

Snadno si nastavíte základní strukturu horního záhlaví stránky. Dále můžete v hlavičce upravit strukturu zobrazení jazyků a také horního podmenu.

2) Horní část stránky - úprava vzhledu

Úprava vzhledu horního záhlaví vašeho e-shopu je v modulu Designer rozdělena do tří částí. Nastavit si tak můžete zvlášť horní část hlavičky, hlavní část hlavičky a spodní část hlavičky e-shopu. Jednotlivé prvky můžete zobrazit či skrýt. Také můžete vybrat barvu tlačítek nebo jednotlivých podmenu. Po úpravě vzhledu v modulu Designer nezapomeňte své změny uložit!

3) Bannery - struktura, vzhled a administrace

Ve videu si ukážeme jak upravit strukturu bannerů na stránkách vašeho e-shopu. K dispozici máte 6 různých zobrazení banneru na hlavní stránce. V úpravách vzhledu můžete u každého banneru upravit jeho barevné podbarvení nebo zarovnání obrázku v pozadí.

V administrační části projdeme možnosti úprav a tvorby bannerů. Funkci Cover si představíme a vysvětlíme v následujícím videu!

Bannery v administraci najdete pod Obsah / Bannery

4) Bannery - funkce Cover

Na doplňkovém videu si ukážeme rozdíl mezi běžným bannerem a coverem. V prvním případě běžného banneru se při jiném zobrazení než desktop obrázek proporcionálně zmenší včetně textu umístěného v něm.

Zatímco u coveru je banner zúžen na velikost vhodnou pro dané zobrazení. Text zůstane ve správné velikost a nastavit si jej v administraci můžete u každého coveru pomocí tužky úprav. U coveru tak vložený obrázek slouží pouze jako podklad/tapeta pro Vámi definovaný text.

5) Headlines - struktura, vzhled a administrace

Ve videu si ukážeme postup při nastavení struktury headlines na hlavní stránce. Na výběr zde máte ze tří možností zobrazení. Dále se podíváme na vzhled headlines. V úpravách vzhledu si určíte pozadí boxu, ale i barevnost jednotlivých headlines.

V administrační části si vytvoříme vzorový headline a ukážeme si, jak v reálu vypadá.

V administraci najdete headlines v Obsah / Headlines

6) Seznam Top produktů - struktura, vzhled a administrace

V úvodu videa si nastavíme strukturu Top produktů a Seznamu produktů. V sekci úpravy vzhledu nastavíme pozadí seznamu produktů nebo barvy jednotlivých štítků.

V administrační části si ukážeme jak se orientovat v top produktech a přidávat produkty do jednotlivých štítků (doporučené, akce, novinky, výprodej, nejprodávanější)

Top produkty a záložky štítků s jejich seznamy najdete v Obsah / Hlavní stránka

7) Položka a nadpisy - struktura

Ve videu si ukážeme, jak nastavit strukturu zobrazení položek na hlavní stránce vašeho e-shopu. Zobrazení položek si upravíme i pro mobilním rozhrání. Ve finále nastavíme strukturu nadpisů hlavní stránky.

8) Patička - struktura, vzhled a administrace

Společně si nastavíme strukturu patičky stránek e-shopu. Také si kompletně upravíme její vzhled a podobu včetně například vyskakovacího okna Rychlý kontakt. V administrační části se zorientujeme v kategoriích spodního menu. Projdeme si vkládání odkazů do patičky a úpravu provozovatele v nastavení. Ta se projeví v údajích v patičce.

Kategorie spodního menu v administraci najdete pod Obsah / Kategorie / Spodní menu

Údaje o provozovateli e-shopu upravíte v Nastavení / Systémové / Provozovatel

9) Produktová stránka - struktura kontejnerů

Krok po kroku si nastavíme strukturu kontejnerů specifických pro stránku s produkty. Konkrétně upravíme strukturu kontejneru s články, galerií, levým menu a podmenu.

10) Produktová stránka - vzhled kontejnerů

Upravíme si vzhled některých z kontejnerů produktové stránky. Projdeme si možnosti nastavení jejich designu. Na příkladu si ukážeme, jak vložit obrázek do pozadí kontejneru.

11) Levé menu - vzhled a administrace

Ve video návodu si společně nastavíme vzhled levého menu na produktové stránce. V administrační části si ukážeme, jak se orientovat v kategorie levého menu v administraci e-shopu.

Kategorie levého menu v administraci najdete pod Obsah / Kategorie / Levé menu

12) Filtr - vzhled a administrace

V poslední videu týkajícím se modulu Designer si názorně předvedeme, jak upravit vzhled filtru. V administrační části si projdeme možnosti záložky filtrů a ukážeme si, jak pracovat v oddíle filtry. Ten naleznete v Nastavení / Obsah / Filtry

Diskuse