1) Úprava hlavičky - struktura

Na příkladu hlavičky e-shopu si snadno nastavíte strukturu. V hlavičce dále upravite prvky jazykové mutace a horního podmenu.

2) Úprava hlavičky - vzhled

Úprava vzhledu hlavičky e-shopu je v modulu Designer rozdělena do tří částí. Nastavit si tak můžete zvlášť horní, hlavní a spodní část hlavičky e-shopu. Jednotlivé prvky můžete zobrazit či skrýt. Také můžete vybrat barvu tlačítek nebo jednotlivých podmenu.

3) Bannery

Ve videu si ukážeme jak upravit strukturu banneru na hlavní stránce. K dispozici máte 6 různých zobrazení. V úpravách vzhledu pak můžete měnit barevné podbarvení nebo zarovnání jednotlivých slidů. V administraci najdete bannery pod Obsah / Bannery

4) Bannery - funkce Cover

Na doplňkovém videu si ukážeme rozdíl mezi běžným bannerem a coverem. V prvním případě běžného banneru se při jiném zobrazení než desktop obrázek proporcionálně zmenší včetně textu umístěného v něm. Zatímco u coveru je banner zúžen na velikost vhodnou pro dané zobrazení bez ztráty čitelnosti textu. U coveru vložený obrázek slouží pouze jako podklad/tapeta pro Vámi definovaný text.

5) Headlines

Ve videu si ukážeme postup při nastavení struktury headlines na hlavní stránce. Na výběr zde máte ze tří možností zobrazení. Dále se podíváme na vzhled headlines. V administraci najdete headlines v Obsah / Headlines

6) Top produkty

V úvodu videa si nastavíme strukturu Top produktů a Seznamu produktů. V sekci úpravy vzhledu nastavíme pozadí seznamu produktů nebo barvy jednotlivých štítků.

V administrační části si ukážeme jak se orientovat v top produktech a přidávat produkty do jednotlivých top nabídek (doporučené, akce, novinky, výprodej, nejprodávanější).

7) Položka produktu a nadpisy

Ve videu si ukážeme, jak nastavit strukturu zobrazení produktů na hlavní stránce vašeho e-shopu. Zobrazení produktů si upravíme i pro mobily. Ve finále nastavíme strukturu nadpisů hlavní stránky.

8) Patička e-shopu

Společně si nastavíme strukturu patičky stránek e-shopu. Také si kompletně upravíme její vzhled a strukturu včetně například vyskakovacího okna Rychlý kontakt. V administrační části se zorientujeme v kategoriích spodního menu. Projdeme si vkládání odkazů do patičky a úpravu provozovatele v nastavení.

Kategorie spodního menu v administraci najdete pod  Kategorie / Spodní menu. Údaje o provozovateli e-shopu upravíte v Nastavení / Základní / Nastavení obchodu

9) Produktová stránka - rozložení

Krok po kroku si nastavíme rozložení stránky s produkty. Konkrétně upravíme struktury modulů články, galerie a levé menu.

10) Produktová stránka - vzhled

Upravíme si vzhled vybraných modulů produktové stránky. Na příkladu si ukážeme, jak vložit obrázkové pozadí do sekce.

11) Levé menu

Ve video návodu si společně nastavíme vzhled levého menu na produktové stránce. V administrační části si ukážeme, jak se orientovat v kategoriích menu. Najdete je pod  Kategorie / Levé menu

12) Filtry produktů

V posledním videu týkajícím se modulu Designer si názorně předvedeme, jak upravit vzhled filtru produtků včetně nastavení v administraci ( Nastavení / Produkty / Filtry a řazení).

Diskuse