Upozornění! Vzhled rozhraní a některé funkce modulu Designer se v aktuální verzi trochu liší od verze, pro kterou byl natočený tento video návod.

1) Úprava hlavičky - rozložení

Na příkladu hlavičky e-shopu si snadno vyberete z nabídky rozložení. V hlavičce dále upravite prvky jazykové mutace a horního podmenu.

2) Úprava hlavičky - vzhled

Vybraná hlavička e-shopu se skládá ze tří částí. Nastavit si můžete zvlášť horní, hlavní a spodní část hlavičky. Jednotlivé prvky můžete zobrazit či skrýt. Také můžete vybrat barvu tlačítek nebo jednotlivých podmenu.

3) Bannery

Ve videu si ukážeme jak upravit strukturu banneru na hlavní stránce. K dispozici máte 6 různých rozložení. V úpravách vzhledu pak můžete měnit barevné podbarvení nebo zarovnání jednotlivých slidů. V administraci najdete bannery pod Obsah / Bannery.

4) Bannery - funkce Cover

Ve videu si ukážeme rozdíl mezi běžným bannerem a coverem. V prvním případě se v mobilu a tabletu obrázek proporcionálně zmenší včetně textu uvnitř. Zatímco u coveru je banner zúžen na velikost vhodnou pro dané zobrazení bez ztráty čitelnosti textu. U coveru vložený obrázek slouží jako pozadí pod textem.

5) Headlines

Ve videu si ukážeme postup při nastavení headlines na hlavní stránce (případně v zápatí ostatních stránek). V administraci najdete headlines v Obsah / Headlines.

6) Top nabídky

V úvodu videa si nastavíme rozložení top nabídky a seznamu produktů. V sekci úpravy vzhledu nastavíme pozadí seznamu produktů nebo barvy jednotlivých štítků.

V administrační části si ukážeme jak se orientovat v top nabídkách a přidávat do nich produkty.

7) Položka produktu a nadpisy

Ve videu si ukážeme, jak nastavit rozložení produktů na hlavní stránce vašeho e-shopu. Zobrazení produktů si upravíme i pro mobily. Ve finále nastavíme rozložení nadpisů hlavní stránky.

8) Patička e-shopu

Společně si nastavíme rozložení patičky stránek e-shopu. Také si kompletně upravíme její vzhled včetně vyskakovacího okna Rychlý kontakt. V administrační části se zorientujeme v obsahu spodního menu atd.

9) Seznam produktů - rozložení

Krok za krokem si nastavíme rozložení stránky s produkty. Konkrétně upravíme rozložení modulů články, galerie a levé menu.

10) Seznam produktů - vzhled

Upravíme si vzhled vybraných modulů seznamu produktů. Na příkladu si ukážeme, jak vložit obrázkové pozadí do sekce.

11) Levé menu

Ve video návodu si společně nastavíme vzhled levého menu na seznamu produktů. V administrační části si ukážeme, jak se orientovat v kategoriích menu. Najdete je pod  Kategorie / Seznam kategorií / Levé menu

12) Filtry produktů

V posledním videu týkajícím se modulu Designer si názorně předvedeme, jak upravit vzhled filtru produtků včetně nastavení v administraci ( Nastavení / Produkty / Filtry a řazení).

Diskuse
Často se ptáte

Nepomohla Vám tato nápověda?

Požádejte o radu zkušené eshopery v UPgates poradně.

UPgates poradna