Money ERP – klíčové řešení pro efektivní správu e-shopu

Chcete získat maximální hodnotu z dat svého e-shopu? S Money ERP dosáhnete výhodného propojení a efektivní správy svého e-commerce podnikání. Přečtěte si, jak tento ERP systém spolupracuje se systémem Upgates a jakým způsobem zlepšilo toto propojení e-commerce podnikání jednomu z našich spokojených zákazníků.

ERP systém, který snadno komunikuje s ostatními systémy

Money ERP je uživatelsky přívětivý informační systém pro řízení podnikových procesů, který již přes 17 let na českém a slovenském trhu pomáhá více jak 1 300 firmám a e-shopům získat důležitý přehled a kontrolu nad jejich obchodními operacemi. Využívají ho firmy, které potřebují vlastnosti velkého ERP systému, ale hledají řešení za příznivou cenu s rychlým nasazením.

Informační systém Money ERP umožňuje účinně sledovat, analyzovat a řídit klíčové aspekty vašeho e-shopu, čímž vám poskytuje strategické informace pro lepší rozhodování a dosažení většího úspěchu na trhu.

Díky modulárnosti, kterou Money ERP disponuje, si lze nastavit informační systém dle vlastních preferencí a propojit ho s řadou jiných užitečných systémů. Pokud je potřeba na míru nastavit skladové hospodářství, práci se zákazníky, účetnictví či právě provoz e-shopu, pro Money ERP to není žádný problém.

Jak říká ředitel Money ERP Tomáš Komárek: „ERP systém by měl být uzlem, na který se mohou napojit různá e-shopová řešení, mobilní aplikace, podnikové intranety, účetní, fakturační, mzdové, CRM či jiné specifické systémy třetích stran. A to Money ERP splňuje.“ 

Co přináší propojení Upgates s Money ERP?

V dnešním konkurenčním e-commerce prostředí je důležité mít systém, který vám umožní efektivní správu produktů, skladových zásob, objednávek a dalších klíčových procesů. Spolupráce mezi Money ERP a Upgates přináší hned řadu výhod pro majitele e-shopů.

S integrací Money ERP a Upgates získáte:

 1. Synchronizaci dat: Veškerá data související s produkty, objednávkami, skladem a zákazníky budou automaticky synchronizována mezi oběma platformami, což eliminuje riziko lidských chyb a ušetří čas.
 2. Efektivní skladové řízení: Sdílení informací o skladových zásobách mezi oběma systémy vám umožní mít vždy aktuální přehled o dostupnosti produktů a minimalizuje se riziko nedostatečného zásobování.
 3. Centralizovanou správu dat: Díky propojení Money ERP s Upgates budete mít všechny klíčové údaje o svém e-shopu centralizované na jednom místě, což vám usnadní monitorování výkonnosti a růst vašeho podnikání.
 4. Personalizovaný přístup k zákazníkům: Díky lepšímu pochopení chování zákazníků a analýze dat z obou systémů budete schopni lépe cílit na své cílové skupiny a nabízet jim personalizované služby a nabídky.

Jak hodnotí správu e-shopu skrze Money ERP e-shop kupžidle.cz?

Jedním z řady spokojených zákazníků, kteří využívají Money ERP ve spojení s Upgates, je kupžidle.cz. Jednatelka e-shopu Zuzana Petříková hodnotí svou zkušenost následovně: „Od doby, kdy jsme začali využívat Money ERP propojený s Upgates, se naše podnikání zásadně zlepšilo. Díky centralizaci dat máme všechny klíčové informace o našem e-shopu na dosah ruky. Skladové zásoby jsou vždy aktuální, což nám umožňuje nabízet výborný zákaznický servis a zároveň minimalizovat riziko, že zákazníkům nedokážeme splnit jejich objednávky. Doporučuji všem e-shopům, kteří chtějí dosáhnout úspěchu na trhu, aby vyzkoušeli spojení Money ERP a Upgates."

E-shop kupžidle.cz díky propojení Money ERP a Upgates získal:

  • Podrobná data a informace o zákaznících, produktech, prodeji, zásobách a expedici. 
  • Vyšší interní produktivitu.
  • Úsporu nákladů na zásoby díky lepší viditelnosti poptávky po prodeji.
 • Eliminaci nadbytečného ručního zadávání.
 • Jednodušší procesy prodeje od webu až po doručení. 
 • Snazší proces informování zákazníků o odeslání objednávky.
 • Lepší finanční analýzy.
 • Správu více on-line a off-line prodejních kanálů, čímž maximalizujete tržby a zisk.

Propojte Upgates s Money ERP i vy

Využitím Money ERP ve spolupráci s Upgates získávají majitelé e-shopů konkurenční výhodu a klíčové nástroje pro dosažení maximální efektivity svého podnikání. 

Pokud i vy chcete získat maximum z dat vašeho e-shopu a usnadnit si jeho správu, ozvěte se na obchod@moneyerp.cz.

Další článek
Digital Creator: Správa poukazů, digitálního obsahu a elektronických licencí. Vše na jediném místě