Vytvoření seznamu dostupností pro přiřazení jednotlivým produktům.,

  • Název - Označení dostupnosti, které se zobrazí také na webové části eshopu.
  • Typ - U výchozích dostupností je pevně nastaven. Identifikuje, že dostupnost patří do určité skupiny, na kterou jsou navázány další funkce. Např. filtrování mezi skladovými položkami atd.
  • Skladový limit (od počtu položek) - Od jakého počtu kusů na skladě se určitému produktu (nebo variantě) automaticky nastaví daná dostupnost. Pokud používáte nastavení dostupnosti dle stavu zásob, nastavením tohoto údaje zahrnete dostupnost do tohoto automatického systému. Dostupnost dle stavu zásob je ve výchozím nastavení vypnutá. Pro zapnutí přejděte do obecného nastavení - oddíl Produkty. Doporučujeme automatiku zapnout pouze v případech, kdy vedete přesnou evidenci produktů na skladě nebo stavy pravidelně aktualizujete pomocí importů.
  • Max. doba do expedice - Doba vyřízení objednávky. Musí být uváděna jako doba od přijetí objednávky nebo platby do expedice zboží. Údaj využívají některé internetové srovnávače (např. heureka a zbozi.cz). Pokud je hodnota prázdná, produkty s danou dostupností se do srovnávače nepošlou. Dostupnost Na dotaz má standardně vyplněnou hodnotu -1, kterou si můžete upravit. Návod nastavení pro heureka.cz.
  • Doba doručení - Celkový počet dnů od přijetí objednávky do doručení produktu zákazníkovi. Zobrazí se v detailu produktu.
  • Poznámka - Informace pro zákazníky uvedená u konkrétní dostupnosti produktu nebo varianty.