Díky naší spolupráci s OKTIUM vám nabízíme možnost propojit si svůj UPgates e-shop s jejich revolučním online video nástrojem. Pro více informací ohledně platformy OKTIUM a implementace do vašeho e-shopu využijte kontakt skultety@oktium.com.

OKTIUM zve online zákazníky přímo do prodejen / provozoven známých obchodů.

Jednoduchost, online zážitek, osobní komunikace. To jsou hodnoty, na kterých OKTIUM staví. Jedná se o komunikační platformu, která umožňuje online zákazníkům spojit se okamžitě s prodejcem či specialistou v kamenném obchodě, provozovně e-shopu (popřípadě na zákaznické lince) skrze jednosměrný video-hovor. Ten lze zahájit pomocí jednoduchého tlačítka na webu konkrétního obchodu a prohlédnout si produkty v reálném čase za asistence prodejce. Zákazník také může prodejci přímo popsat svůj požadavek, taktéž “naživo” přes video. Využití je různorodé a nejedná se pouze o prostor pro popis produktu. Například lze popsat a odprezentovat místo, kam chce klient zvolit ideální řešení pro nový krb u sebe doma, nebo prodejci ukázat oblečení, ke kterému potřebuje sladit obuv. Zákaznické podpoře e-shopu tak šetří množství času, které by standardně muselo být vynaloženo například ke sbírání dat přes chat okno (nebo přes několik emailů). OKTIUM navíc obsahuje integrované funkce, které usnadňují kontakt se zákazníkem. Jedním klikem lze provést platbu, domluvit schůzku či získat kontaktní údaje. 

Výhody osobní komunikace

OKTIUM dlouhodobě staví na důležitosti osobní lidské komunikace. „Chceme spojit technologie s tím, co je při nákupním zážitku – a nejen při něm – nejdůležitější. A to je osobní komunikace, možnost poradit se s prodejcem,“ přibližuje vizi platformy CEO Olda Matušek. Ze zkušenosti také dodává, že prodejce je důležitá osoba, která dokáže přeměnit návštěvníky online e-shopů ve skutečné zákazníky. Probíhající koronavirová krize dodala dlouhodobému cíli OKTIA nový rozměr, totiž důraz na bezpečnost. Online řešení zachovává osobní kontakt s prodejci při současných vysokých standardech na bezpečnost. A to se týká bezpečnosti fyzické, tak softwarové.

OKTIUM jako doplněk pro UPgates e-shopy

Platformu UPgates využívá přes 600 e-shopů v ČR a SR. Nabízí jednoduché a komplexní řešení pro e-commerce podnikání. Výhodou je rychlé založení a intuitivní ovládání – vkládání produktů, napojení na platební brány, vytvoření pokladny a objednávkového systému je tzv. krabicovým řešením. K dispozici jsou i další doplňkové služby. Nově budou moci obchodníci svůj e-shop vylepšit právě službou OKTIUM. Podnikatelé, kteří UPgates využívají, mohou nyní v rámci svého e-shopového řešení připojit jednoduché Face2 tlačítko, přes které se k nim rychle a bezpečně dovolá zákazník. K hovoru stačí kliknout na unikátní tlačítko, které vás spojí přímo s prodejcem, pro koncového zákazníka není třeba stahovat aplikaci či se někde registrovat. OKTIUM klade důraz na osobní kontakt, rychlost, bezpečnost a jednoduché integrované funkce, které umožňují celý nákupní proces dokončit v OKTIUM aplikaci. Výrazným prvkem je pak možnost podívat se v reálném čase na produkty, požádat prodejce o zobrazení detailů a zodpovězení otázek.

Úplně nová cesta do obchodu 

V českém prostředí se jedná o novinku. Uživatelé ještě nejsou zvyklí používat k nákupům a servisu osobní videohovory, protože taková možnost doposud nebyla běžná. S touto situací ale paradoxně pomohla probíhající koronavirová krize, která lidi upoutala k obrazovkám počítačů a znemožnila tolik potřebný osobní kontakt. Video-hovor je zpočátku jednosměrný. Volající zákazník vidí prodejce i produkty. Zůstává však na rozhodnutí volajícího, zda bude chtít zapnout i svoji kameru. „Dbáme na bezpečí zákazníků tím, že je pozveme přímo do prodejen obchodů i na dálku. Zkrátka, otevíráme digitální dveře,“ přibližuje Pavel Škultéty.  

A právě osobní komunikace je podstatou platformy OKTIUM. „Chtěli jsme spojit technologii s osobní komunikací, nabídnout i online zákazníkům zážitek a péči jako by byli přímo v prodejně, usnadnit rozhodování, ušetřit čas, přijít s jednoduchým a pohodlným řešením,“ vysvětluje šéf kreativního týmu Martin Koutný. Výhodou je skutečně jednoduchost použití, není nutné stahovat žádnou aplikaci (i když možné to samozřejmě je), stačí pouze kliknutí na speciální Face2 tlačítko na webu prodejny či vybrat prodejnu v OKTIUM aplikaci, která je pro zákazníky k dispozici zdarma.

Více o OKTIUM

Platforma OKTIUM je produktem firmy iShopping, Inc., která sídlí v USA. Založil ji Oldřich Matušek, který chtěl spojit novou technologii s osobní komunikací při nakupování. V současné chvíli má pobočku v Brně a soustředí se i na americký a kanadský trh, HQ sídlí na Floridě.

Další články v této kategorii

Gejza Nagy (CEO, Luigi’s Box): e-shopy se neřídí daty, ale pocity. Naše inteligentní vyhledávání zvyšuje konverze až o 70 %
Pomocí Mergada skoncujete s manuální úpravou feedů ještě dnes
Xemel, specialista na váš feed management
Tomáš Formánek (CEO, Inventoro): dokážeme e-shopům ušetřit statisíce měsíčně
Retino vám ukáže, že reklamace a vratky nemusí být žádná věda. Přihlaste se na webinář zdarma
Expanze - Automatické překlady produktů - Mall Marketplace
O affiliate marketingu s Jánem Makovičem z Affiliate Port
Marek Duda z Retino: k vratkám a reklamacím je třeba postavit se čelem. Dívejte se na ně jako na obchodní příležitost
Tomáš Polák (CEO, Owlcure): Chceme, aby si marketingovou automatizaci mohly dovolit i malé e-shopy
Nadělte si k Velikonocům Balíkobot
Automatický bidding snadno a hravě s BiddingManagerem
Dominika Postavová: Cena je pro zákazníka nejdůležitější faktor. Pricing Fox její tvorbu automatizuje
Využití Messenger zákaznického chatu naplno. Nová spolupráce UPgates a ChatGo
Michal Kopřiva: Twisto Pay. Jednoduché platby na 1 kliknutí
Daniel Havel (CEO, ThePay): Placení musí být jednoduché. Čísla účtu už dneska nikdo přepisovat nechce
Martin Šauer (CEO, Balíkobot): Firmy na expedičních procesech ušetří hodiny denně
O chytrém financování eshopů s Honzou Laštůvkou z Lemonero
Rozhovor: Dalibor Jaroš z Collabimu
Nově napojené Lemonero nabízí chytré financování vašeho eshopu
Zobrazujete zákazníkům co chtějí koupit?
Nová splátková platební brána Cofidis
Rozhovor: Vít Michalek
Nově napojený nástroj Chameleoon
Motivujte zákazníky k nákupu a zvyšte své obraty díky novému UPgates propojení a partnerovi Koloo!
Využijte modul Pokladna naplno díky čtečkám od našeho partnera Sensodroid!
Google: Ušetřete za inzerci v Nákupech díky CSS
Navázání spolupráce s fulfillment společností Skladon
Vlastní sklad a logistika eshopu, nebo outsourcing?
Automatické přeceňování produktů s aplikací Pricing Fox
Nová podoba e-commerce. Spolupráce UPgates a OKTIUM
Platební brána ComGate nově umožňuje opakovat neúspěšnou platbu
Úprava XML feedu (nejen) od dodavatele, automatický bidding i cenotvorba pomocí nástroje Conviu
Máme pro vás bonus od našeho partnera Srovnáme.cz
Napojte si dodavatele a vytěžte maximum ze zbožových srovnávačů díky naší spolupráci s Mergado!
Jak můžete díky Notifikuj nečekaně snadno navýšit konverze svého e-shopu?
UPgates nově propojen s Incomaker!
Spolupráce s Affilate Port
Nová spolupráce s online chatem Lime Talk
Nové partnerství s Foxentry
Jak balit ekologicky a levně? Druhá šance pro kartonové krabice!
Nová možnost exportu produktů na módní srovnávač Modio.cz!
Nová spolupráce se SEMOR
1. miesto v kategórii Prenájom internetových obchodov 2019!
Jak jsme dopadli ve velkém srovnání e-shop řešení?
Google live chat