Nová spolupráce s online chatem Lime Talk

Upgates nově spolupracuje a umožňuje jednoduché propojení a instalaci online chatu Lime Talk. Jde o intuitivní a jednoduchý chat za super cenu. 1000+ zákazníků každý den chatuje přes Lime Talk - online chat, který pomáhá měnit návštěvníky v zákazníky. Co konkrétně umí zjistíte níže!

Chat je nejoblíbenější forma komunikace

Splňte přání Vašich zákazníků rychleji než kdy předtím a nabídněte jim prvotřídní podporu. Věnujte jim stejnou péči jako v kamenném obchodě - tak, aby neměli důvod odejít ke konkurenci. 

Mějte přehled o Vašich návštěvnících

Lime Talk Vám ukáže přehled všech návštěvníků Vašeho webu. U každého uvidíte geografickou polohu, na jaké stránce se právě nachází, odkud a kdy na Váš web přišel a další detaily. Případně si můžete sami uložit další informace.
Vyšší zisky při stejné návštěvnosti
Neztrácejte zákazníky, které jste již pracně přivedli na svůj web. Když je ve správný okamžik oslovíte automatickými zprávami, můžete s nimi navázat konverzace, které povedou k nákupu. Jedním kliknutím můžete aktivovat propojení s Google Analytics a měřit vliv chatu na zvýšení prodejních konverzí.

Jak implementovat chat?  Online chat Lime Talk nasadíte do Vašeho e-shopu jednoduše dle návodu, který najdete v detailu propojení. Vyzkoušet jej můžete na 15 dní zdarma.

Další článek
Nové partnerství s Foxentry