Comgate představil nové tarify: nabízejí sazbu poplatků pod 1 % za všechny platební metody

Poskytovatel platební brány a platebních terminálů Comgate aktualizoval tarify. Většině obchodníků se hodí tarif Easy s jednou sazbou 0,98 % za všechny platební metody a bez fixních poplatků. U tarifu Profi se snížily sazby u nejpoužívanějších platebních metod.

Nové tarify Comgate jsou jednodušší, nabízejí předvídatelnost nákladů a nejnižší poplatky na trhu. Každý obchodník bez ohledu na výši obratu s nimi může mít transakční poplatek pod 1 % pro všechny platební metody.

Naprosté většině obchodníků Comgate doporučuje nový tarif Easy. Má jednotnou sazbu 0,98 % pro všechny platební metody, nehraje tedy roli, jakým typem karty zákazník zaplatí, zda použije bankovní převod, odloženou platbu, nebo zaplatí na splátky. Tarif nemá fixní poplatek, je tedy výhodný i při nižších platbách. A díky své jednoduchosti je také naprosto předvídatelný z pohledu nákladů.

Primárně pro podnikatele s vyššími objemy plateb je koncipovaný tarif Profi. Poplatky v něm jsou rozlišené podle použité platební karty či jiné metody, nabízí tedy obchodníkům větší přehled o tom, jakými způsoby u nich zákazníci platí. U tarifu Profi je nově nižší sazba poplatku za nejpoužívanější platební metodu, spotřebitelskou kartu vydanou v EU.

Nové tarify Comgate najdete na těchto odkazech: tarify pro platební bránu | tarify pro platební terminály.

Další článek
Vyzkoušejte pořádnou lokalizaci obsahu na 3 měsíce zdarma s LOCO