Nový Marketplace je tady. V čem je jiný?

Jak už jsme avizovali dříve, připravili jsme pro vás novou verzi našeho inzertního portálu Marketplace, který více odráží potřeby agentur a jejich klientů. Práce s našim portálem Marketplace by nyní pro naše partnery měla být přehlednější a efektivněji. 

Uživatelé z řad e-shoperů si pak snadněji najdou, které konkrétní služby jednotlivé agentury nabízí. 

Logika uspořádání agentur a služeb

Dosud náš Marketplace fungoval na základě logiky, kdy agentury zveřejňovaly jednotlivé inzeráty, které řadily do různých kategorií. Nyní inzeráty v současné podobě mizí. Nahradí je výpis služeb, které agentury nabízí. Zatímco dosud tak uživatelé Marketplace viděli primárně inzeráty a až v druhé řadě agentury, v novém uspořádání vstoupí do popředí naopak agentury. Ty tak mohou více pracovat s vlastní značkou. E-shopeři ale stále pohodlně zjistí, s čím vším je daná agentura schopna pomoci. 

Funkce pro lepší přehled

Další balíček nových funkcí vám zajistí pohodlnější ovládání a hledání těch správných služeb. Jednotlivé agentury totiž půjde nyní řadit. Třeba podle doporučení, hodnocení, data založení, nebo ceny. Nově navíc můžete také vyhledávat. Podle klíčového slova si tak můžete jednoduše najít přesně ty služby, které hledáte. 

Proces schvalování a zveřejňování služeb

Zapracovali jsme také na tom, aby jste mohli pohodlněji přijímat zakázky od e-shoperů. V potvrzení poptávky najdete nyní základní údaje předvyplněné ze zveřejněných informací. Poptávku proto můžete potvrdit jedním klikem. 

Agentury navíc nově dostanou možnost editovat vlastní systémové emaily a obohatit je tak o vlastní informace. 

Hodnocení 

Změny se projeví také v podobě hodnocení práce agentur. Klienti mohou nyní hodnotit jak jednotlivé služby, tak i celé agentury. U každé agentury se poté vypočítává celkové hodnocení.

Agentury budou mít také lepší možnost ukázat zájemcům o své služby dosavadní práci. Každá z nich může totiž samostatně ke svému profilu přidat reference, a to v podobě obrázku, nebo odkazu. 

Nový Marketplace bude veřejně přístupný od pondělí 4.12.2023