Nechejte si zoptimalizovat svá API napojení. Nyní s auditem zdarma

Jak jsme nedávno avizovali, v Upgates se chystáme ke zpoplatnění klientského API. Rozumíme tomu, že jde o poměrně výraznou změnu. K úpravě dosavadní cenové politiky nás vedla nutnost optimalizace současného stavu, kdy vedlo k neúměrnému zatěžování dosud neomezeného API. Více o důvodech zpoplatnění API si můžete přečíst v samostatném článku

V něm se mimo jiné dočtete, že ověřených doplňků, které využívají partnerské API, se zpoplatnění netýká. Portfolio těchto doplňků se neustále rozrůstá

Pomocnou ruku bychom Vám rádi nabídli také v případě, že využíváte vlastní API napojení, u kterého nelze očekávat integraci v rámci ověřených doplňků. 

Agentura Dokamar nyní pro naše klienty spouští novou službu optimalizace stávajících API napojení. Ta vám pomůže snížit aktuální vytěžování API napojení a tím ušetřit na integračním poplatku. 

Do 30.6. si navíc můžete nechat vypracovat audit API propojení zdarma, díky kterému zjistíte, jaký potenciál optimalizace stávajících integrací má. 

Jak se o audit API napojení přihlásit

Pokud máte o audit stávajících API propojení zájem, stačí se ozvat na tento email, případně se ozvat na číslo: 732441511.

Další článek
Chystáme se zpoplatnit uživatelské API Upgates. Proč k tomuto kroku přistupujeme a co pro vás znamená?