Levé menu se skládá ze dvou částí. V horní části naleznete moduly pro správu obsahu, v dolní jsou systémová nastavení týkající se projektu jako takového a vašeho účtu.

Informační panel Objednat

Říká vám, kolik ještě zbývá do vypršení 30 denní zkušební verze zdarma. Během této doby si můžete kdykoli koupit placenou verzi. Prokliknete se do peněženky vašeho účtu a provedete platbu dle instrukcí.

Kontextová nápověda

Vždy, když si s něčím na aktuální stránce nevíte rady, řešení najdete snadno a rychle v kontextové nápovědě.

Kontextová nápověda

Ikona oko (zobrazení webové části)

Během plnění obsahu v administraci si můžete výsledky své práce zobrazit na webové části. Takto to uvidí i vaši zákazníci po přechodu na ostrý provoz.

Náhled webové části eshopu

Můj účet

Můj účet

Pokud potřebujete převést projekt do placeného provozu, nastavit ostrou doménu, dobít peněženku, stáhnout si faktury a vůbec spravovat svůj profil a účet, klikněte na Můj účet dole v menu.

Systémové nastavení

Obecná nastavení

Jako každý projekt i ténto má svá systémové nastavení, pomocí kterých přizpůsobíte e-shop vašim individuálním potřebám. Nastavíte zde vše, od jazyků, měnsystémových emailů až po uživatelské rozhraní.

Grafika

Nastavte si grafický vzhled vašeho e-shopu pomocí nástroje designer. V případě dalších úprav v šablonách grafiky vám poslouží editor kódu.

Pokud si s grafikou nevíte rady, vyberte si z nabídky Marketplace v kategorii Grafika nebo Webdesign.

Obsah

V obsahu najdete většinu modulů redakčního systému. Vlastně všechny, mimo produktů. Struktura menu je jeho základní kostrou, na kterou nabalujete "maso" v podobě článků, aktualit, rad, bannerů, a dalšího obsahu, který dělá váš e-shop atraktivním.

Produkty

Jak už název napovídá, jedná se o modul, ve kterém spravujete nabídku produktů. Můžete je upravovat jednotlivě, hromadně nebo importovat. Nastavujete jim popis, štítkyvarianty, související produkty, dostupnost, ceny, slevy atd. Tedy všechny vlastnosti nabízených produktů.

Obchod

Zde najdete vše okolo vašeho prodeje, od objednávek až po faktury nebo jakékoli další dokumenty, které si vytvoříte. Nastavujete zde proces objednávky na e-shopu, platby, dopravu, věrnostní systém, karty atd.

Zákazníci

Obsahuje mimo seznamu zákazníků také komunikaci mezi návštěvníky a vaším e-shopem. Údaje o každém návštěvníkovi se ukládají do detailu kontaktu, který se v průběhu času neustále aktualizuje o nové informace. Na získané kontakty následně můžete zaslat emailingovou kampaň.

Přehled

Celkový přehled o dění na e-shopu, včetně nových objednávek, kontaktů a aktualit od nás, vývojářů, najdete po kliknutí na logo UP nebo přímo v Přehledu.

Statistiky

Napojení na nejpoužívanější statistiky návštěvnosti Google Analytics a další statistiky.

Diskuse