Proč byste měli využívat partnerský program UPgates?

15% provize pro vás! Ze všech útrat v peněžence po dobu 12 měsíců.

Za přivedení nového klienta na UPgates budete po dobu jednoho roku pobírat provizi 15% z celkové hodnoty útrat v peněžence e-shopu, počínaje prvním nabitím. Do plateb se nepočítají jednorázové zakázky na individuální úpravy prováděné vývojáři UPgates. Provize můžete získat přímým přivedením klienta na systém UPgates. Případně také nepřímo pomocí agenturního affiliate odkazu umístěného na vašem webu či kdekoliv jinde.

Jak to funguje? 

Pro nárokování provizí musí mít e-shop při založení agenturní token. Ten získáte v klientské sekci provizního programu po vyplnění IČ. Výpočet a evidence provizí probíhá automaticky. 

1) Klientovi ručně vytvoříte e-shop přes odkaz v klientské sekci tak, aby byl předvyplněn agenturní token

2) Zašlete klientovi URL odkaz k vytvoření e-shopu s předvyplněným tokenem vaší agentury. 

3) Na vaše stránky si umístíte banner či zpětný odkaz, ze kterého se klient dostane k vytvoření e-shopu s předvyplněným tokenem vaší agentury.

Vyplacení provizí můžete žádat v klientské sekci po přesáhnutí částky provize 500 Kč a uplynutí doby 3 měsíců od poslední výplaty. 

Jaké jsou podmínky

  • IČ provozovatele e-shopu se nesmí shodovat s IČ agentury, která čerpá provize za přivedení e-shopu na systém UPgates

Další výhody partnerství

Příjem nejen z individuálních úprav grafiky

Systém UPgates umožňuje jednoduchou správu, administraci a úpravu e-shopu na míru dle požadavků zákazníka. Máte tak jedinečnou možnost svému klientovi prodat služby jako např. optimální nastavení administrace, grafické úpravy, SEO, emailing, marketingové optimalizace a mnoho dalších. Máte přístup do kódu grafických šablon - HTML, CSS nebo JS! Vaše práce bude rychlá a efektivní.

Nabízet můžete činnosti spadající do kategorií nabídkového portálu Marketplace

Možnosti prodloužené testovací verze e-shopu

Jako partnerská agentura budete mít do trial verze e-shopu neomezený přístup za účelem testování apod. U e-shopů s tokenem vaší agentury pak můžete žádat o prodloužení testovacího období. 

Zvýhodněná pozice inzerátů

Jakožto partnerská agentura máte automaticky nárok na tzv. topování inzerátů v našem nabídkovém portále Marketplace. Nabídky vašich služeb tak budeme nejen přednostně doporučovat klientům. Budou ale také v jednotlivých kategoriích lépe viditelné, což zvýší počet oslovených klientů a šanci na získání jejich poptávky. Zároveň budou vaše inzeráty opatřeny odznakem "Partner UPgates".

Vše při dodržení podmínky "Výměny zpětný odkazů".

Výměna zpětných odkazů

Součástí uzavření partnerské spolupráce je také vzájemná výměna zpětných odkazů. Jakožto zpětný odkaz můžete využít partnerský odkaz (textový, bannerový) s předvyplněným tokenem vaší agentury. 

Jak se stát partnerskou agenturou?

Registrujte se do systému partnerského programu a spravujte si své provize v jeho klientské sekci.