Možnosti práce se seznamy položek si ukážeme na modulu produkty, protože ten obsahuje nejvíce nastavení a nejlépe na něm pochopíte danou funkcionalitu. V levém menu klikněte na Produkty a dále podkategorii Seznam produktů.

Seznam položek

Zobrazí se vám stránka se seznamem, kde je na každém řádku uvedená jedna položka (produkt). Informace o položce jsou uspořádány do sloupců. V záhlaví je název sloupce. Po kliknutí na něj se položky seřadí (nejdříve vzestupně, dalším klikem sestupně). Ve sloupci je možné filtrovat  na základě zadaného klíčového slova. Seřazení a filtrování (včetně rozšířeného) můžete vrátit do výchozího stavu pomocí tlačítka Reset .

Tlačítka nad seznam

Nad seznamem položek se nacházejí různá tlačítka pro práci s položkami. 

Nový  Vytvořit položku (produkt) – Vytvoří novou položku v daném seznamu. Po kliknutí se zobrazí stránka detailu pro zadání položky.

Filtry  Rozšířené filtry – Položky máte možnost filtrovat pomocí rozšířených filtrů. Obsahují řadu dalších možností, podle kterých vybírat. 

Další tlačítka - V případě seznamu produktů vidíte ještě tlačítka pro nastavení sloupců a zobrazení obrázku produktu. V zásadě se ale může výčet tlačítek v každém modulu lišit.

Akční tlačítka

Levný e-shop

Jednotlivé položky máte možnost:

editovat

duplikovat

smazat

Hromadné úpravy

Pomocí hromadných úprav můžete měnit informace u libovolného počtu položek najednou. Ušetříte tak spoustu času procházením jednoho detailu po druhém. Postup úpravy je následující:

Vybrané řádky seznamu zaškrtněte.

Levný e-shop

Nebo zaškrtněte najednou všechny viditelné položky na stránce pomocí ikony Označit vše v záhlaví tabulky.

Levný e-shop

Po označení zmíněné ikonky se vás systém zeptá, zda případně nechcete vybrat i položky na ostatních stránkách seznamu.

Levný e-shop

S vybranými položkami konečně můžete hromadně pracovat. Nastavíte jim možnost "upravit - hromadně" a potvrdíte tlačítkem odeslat.

Levný e-shop

Diskuse