Tento článek byl vytvořen před více jak 2 roky a může obsahovat zastaralé informace.

Vypršela vám 30 denní zkušební doba?

Potřebujete přejít na placený provoz. V administraci e-shopu přejděte do sekce  Můj účet / Peněženka a finalizace. Postupujte dle kroků 1 až 3.

Po přechodu na placený provoz se z peněženky začne odečítat denní pronájem e-shopu. Pokud nechcete přejít na placený provoz, e-shop jednoduše expiruje. Není třeba v tomto případě nic dělat. V případě uplynutí zkušební doby a nevyužití placeného provozu vám k UPgates nevznikají žádné závazky.

1. Fakturační údaje

V prvním kroku peněženky vyplníte emailové adresy pro komunikaci a fakturační údaje. Na tyto emaily budou zasílány faktury o zaplacení peněženky a upozornění o nízkém stavu peněženky.

2. Finalizace

V dalším kroku si vyberte vhodnou variantu pronájmu e-shopu podle počtu produktů a diskového prostoru. Aktuální stav využití kapacity e-shopu najdete v sekci Přehled / Přehled oddíl Kapacita. Více informací o cenách najdete přímo v peněžence nebo v ceníku na webu.

Ve finalizaci dále vidíte přehled toho, co UPgates aktuálně platíte a jaký je stav ve vaší peněžence.

3. Dobít peněženku

Pro spuštění placeného provozu je podmínkou mít nabitou peněženku alespoň na jeden den provozu. Ve třetím kroku získáte instrukce, jak to provést. Více zde.

Začátek odečítání z peněženky

Peníze se začnou odečítat z peněženky za těchto podmínek:

  • Vašemu e-shopu vypršela 30 denní testovací doba a vy máte nabitou peněženku.
  • Přecházíte s e-shopem na ostrou doménu a vy máte nabitou peněženku.

4. Nastavit doménu

Pokud chcete přejít s e-shopem na ostrou doménu, postupujte podle návodu zde.

Pokud nechcete zatím přecházet, protože stále potřebujete plnit e-shop daty, můžete nadále zůstat na testovací adrese http://xxxx.upgates.com. V tom případě nevyplňujte krok 4 - nastavit doménu.

Nepomohla Vám tato nápověda?

Požádejte o radu zkušené eshopery v UPgates poradně.

UPgates poradna