Jak můžete snadno přejít z řešení Shoptet na UPgates a zároveň o nic nepřijít? 

V první řadě je potřeba vytvořit si testovací e-shop UPgates. Data z e-shop řešení Shopet vyexportujete dle návodu zde. Následně máte několik možností jak data importovat do e-shop řešení UPgates. Pak už jen zbývá doladit design e-shopu, nastavit způsoby platby, dopravy apod. Máte hotovo? Tak jste připraveni na přechod na ostrou verzi! 

Do přechodu na ostrou verzi poběží obchod v původním stavu na vaší doméně. Změna e-shop řešení nezpůsobí odstávku a nepřijdete o zákazníky a ani o jedinou objednávku. 

Vytvořit e-shop ... 30 dnů na zkoušku zdarma

1) Automatický import dat pomocí průvodce 

Sami si zdarma a nenáročně přenesete produkty, kategorie a zákazníky. Můžete si buďto nahrát nové položky nebo aktualizovat stávající. Případně souběžně vytvořit položky nové a aktualizovat stávající. Vše najdete v administraci pod

Nastavení / Propojení / Průvodce

Snadný a rychlý převod e-shopu z Shoptet na UPgates

2) Přeformátování datového souboru dle dokumentace UPgates do námi podprovaného formátu

Datový soubor vyexportovaný z administrace Shoptetu si můžete sami připravit a přeformátovat dle naší dostupné XML a CSV dokumentace.

3) Poptat služby externistů specializujích se na migrace e-shopů na systém UPgates

Nevíte si rady s přeformátováním dat z vašeho původního obchodu na řešení Shoptet? Můžete jednoduše poptat služby našich specialistů na Marketplace. Tito se zabývají migrací e-shopů na platformu UPgates. 

Jak získat data z Shoptetu

1) Export produktů najdete pod Produkty / Export / systémový: Kompletní export 

Stažení univerzálního XML exportu dat ze Shoptetu

2) Export URL adres produktů k přesměrování najdete v Produkty / Export / Marketingový export. Tento produktový feed obsahuje originální URL adresy produktů (<ORIG_URL>)

3) Export kategorií naleznete v Produkty / Kategorie / Export/Import

Export kategorií ze Shoptetu

4) Export seznamu zákazníků internetového obchodu najdete pod Zákazníci / Export

Export zákazníků e-shopu ze Shoptetu

V případě, že by při importu a převodu dat z Shoptetu na UPgates nastala chyba anebo byste potřebovali s převodem pomoci, neváhejte nás kontaktovat na email obchod@upgates.cz nebo v kontaktním formuláři zde