Připomínka akce: zjednodušte si zasílání vánočních objednávek s Chameleoonem zdarma

Víte, jak poznáte chytrého e-shopera? Váží si svého času a nevěnuje jej úkolům, které by za něj mohly jednoduše řešit chytré nástroje. Jedním z nich je bezesporu i Chameleoon, který vám zásadně usnadní práci spojenou s přenášením dodacích údajů, objednáním dopravy a tiskem štítků. Přesně tyto časově náročné úkoly můžete snadno automatizovat. Ušetříte si tím nejen čas, ale také razantně snížíte chybovost. Automatická expedice Chameleoon vám může pomoci přesně v době, kdy je to nejvíce potřeba - před Vánoci. 

Nyní můžete automatickou expedici zásilek vyzkoušet za skutečně neopakovatelných podmínek. Úplně zdarma až do Vánoc. Stačí se zaregistrovat u Chameleoonu. Až do konce sváteční sezóny nebudete muset za expedici objednávek nic platit. Ani poté vás nečeká žádný paušál. Platit budete pouze za skutečně přenesené objednávky. 

Jak akci využít? 

Dát sbohem zdlouhavému procesu při vyřizování objednávek můžete velmi rychle. Stačí se registrovat u Chameleoonu. Na adresu podpora@chameleoon.sk následně napište heslo Upgates a uveďte název svého e-shopu. Obratem vám bude bezplatné období prodlouženo až do Vánoc. 

Podmínky akce:

  • Nabídka platí pouze pro klienty Upgates
  • Akce platí do 24.12.2022
  • Využít ji mohou noví klienti služby Chameleoon
  • Prodloužené bezplatné období lze získat po zaslání emailu s heslem Upgates a názvem svého e-shopu na adresu podpora@chameleoon.sk