Doplňky

Co je to Doplněk?

Doplňky jsou pro Upgates klienty (eshopaře) sekce, ve které si vyhledávají a vybírají vámi partnery poskytované služby, anebo aplikace, které následně ve svém e-shopu používají. Pokud se jim vámi nabízená služba bude zamlouvat, doplněk si aktivují a tím provedou registraci do vašeho systému, popřípadě vám může přijít žádost o schválení registrace v závislosti na procesu, který si u aktivace doplňku nastavíte.

Jak doplněk vypadá?

Klienti vytvořené doplňky vidí ve svých administracích v sekci Doplňky. Doplněk se klientům nabízí nezávisle na jeho vybrané verzi v ceníku Upgates. Vámi vybraný doplněk se tak zobrazí vždy všem našim klientům.

Každý vytvořený partner, který vytváří svůj doplněk, má u nás nejen box umístěný v administraci, ale také kromě marketingové propagace, získává automaticky speciální článek na našem webu, kde vás mohou naši klienti snáze najít. Jak může takový vámi vytvořený článek poté vypadat si můžete prohlédnout v tomto článku, který slouží také jako vizuální pomůcka pro vaši tvorbu doplňku.

Proč vytvářet doplněk?

Vytvořením doplňku získáte nejen přístup k novým potencionálním zákazníkům, ale také získáváte různé výhody, které jsme se pokusili sepsat v našem blogovém článku, a článku jak vytvářet ověřený doplněk.

Jak doplněk vytvořit?

Doplňky nemusíme vytvářet pouze na naší straně. I vy se můžete přidat a získat tak nové potenciální zákazníky.
Díky Upgates otevřenému API přístupu můžete data klientů stahovat, zpracovávat a poté je nabídnout zpět do administrace klientům prostřednictvím vašeho rozhraní.