Proč jsme na Marketplace vypnuli štítky a jaké další změny inzertní portál čekají?

Možná už jste si všimli, že na našem Marketplace zmizely doporučující štítky u našich partnerských agentur. Jsme si vědomi toho, že jde o poměrně razantní krok. Proto vám dlužíme vysvětlení tohoto rozhodnutí. 

Marketplace se stal místem, kde si mnoho z našich klientů pravidelně hledá partnery z řad spolupracujících agentur. Za to jsme velmi rádi. Zároveň ale cítíme potřebu posouvat náš inzertní portál dále, aby sloužit ke spokojenosti obou stran a aby se stal místem, kde se rodí dlouhodobá a oboustranně prospěšná partnerství. 

Proto budeme dávat mnohem větší důraz na skutečná uživatelská hodnocení. Ty totiž mají podle našeho názoru vyšší váhu, než doporučení ze strany Upgates. Právě aktuální hodnocení dokáží reflektovat, zda agentura pracuje správně a ke spokojenosti klientů. Věříme, že nové a nadějné agentury tímto způsobem dostanou prostor více se prosadit v Upgates ekosystému. Mluvit za ně totiž budou skutečné reference. To je také důvod, proč jsme se rozhodli zrušit dosavadní systém doporučených agentur. 

Další změny, které v rámci Marketplace plánujeme:

  • Snazší vkládání hodnocení
  • Lepší výběr a filtrování
  • Přehlednější nabídka služeb
  • A mnoho dalšího

O konkrétních změnách v Marketplace vás budeme průběžně informovat.

Další článek
Vzdělávací kurzy s exkluzivním bonusem 2 000 Kč od Upgates