Prodávejte nábytek chytře s bonusem 1 000 Kč od Biano

Nábytek a bytové doplňky patří na internetu mezi vůbec nejpopulárnější produkty. Všichni zkrátka chceme mít své bydlení vyšperkované a proto si dáváme záležet na tom, jak naše domovy vypadají. V záplavě nejrůznějších e-shopů ale může být cesta k zákazníkovi někdy docela složitá. Naštěstí však existují srovnávače a agregátory, které zákazníkovi pomohou utřídit si dostupné nabídky. Vaše zboží je díky tomu na internetu mnohem viditelnější. 

A protože viditelný e-shop obvykle znamená úspěšný e-shop, chceme vám v tomto ohledu pomoct. Proto jsme exkluzivně ve spolupráci se srovnávačem Biano pro e-shopy Upgates připravili bonus ve výši až 1 000 kč. Kredit zdarma mohou na Biano využít noví klienti. Stačí se jen zaregistrovat, dobít si svůj kredit alespoň minimální částkou a zaslat službě Biano email s textem “Upgates promo kredit”. Pro rychlejší identifikaci také prosím uveďte název vašeho e-shopu. 

Podmínky akce přehledně: 

  • Akce platí pro nově registrované e-shopy na Biano.cz.
  • Pro získání bonusu je nutné zaslat e-mail s předmětem “Upgates promo kredit” + název vašeho e-shopu na adresu petra.brizova@biano.com.
  • Výše bonusu je fixní a činí 1 000 Kč. 
  • Minimální výše dobití kreditu je 2 000 Kč. 
Další článek
Jste připraveni na změny, které čekají webové cookies od 1.1.2022?