Buďte svým zákazníkům blíž díky komunikačnímu nástroji Smartsupp. Nyní se 40% slevou na roční předplatné

E-shop bez live chatu je jako kamenný obchod bez prodavače. Držte krok s trendy a nenechte své návštěvníky na webu samotné. Díky jedinečné kombinaci live chatu, chatbotů a video nahrávek, kterou Smartsupp nabízí, budete moci nejen komunikovat s návštěvníky na vašem webu, ale také je oslovovat, nabízet pomoct a pomocí chatbota automaticky odpovídat na jejich nejčastější dotazy. Video nahrávky vám pomohou lépe poznat a porozumět vašim návštěvníkům, což vám pomůže ke zdokonalení vašeho webu a vytvoření skvělého nákupního prostředí.

Jste připraveni nakopnout své online podnikání a navýšit prodeje pomocí Smartsupp? Vytvořte si si účet a vyzkoušejte 14-denní zkušební verzi, kde jsou dostupné všechny funkce, které Smartsupp nabízí a to zcela zdarma. Následně můžete využít naši speciální nabídku, v rámci které máte možnost získat 40% slevu na roční předplatné balíčku Standard. Slevu je možné využít do 1. března 2023.

Sleva se skládá ze dvou částí. 20 % je možné získat při roční platbě, takže 20 % tvoří mimořádný bonus pro klienty Upgates. 

Stále si nejste jistí, zda se do Smartsupp vyplatí investovat? Nabízíme vám individuální analýzu vašeho webu a školení, na kterém vám ukážeme jak správně nastavit chatbota a jak se Smartsupp pracovat, abyste z něj vytěžili maximum a zvýšili své konverze a prodeje. Pokud o individuální školení máte zájem, kontaktujte nás pomocí formuláře, který najdete zde.

Další článek
Tomáš Šalamon (CEO, Incomaker): spojujeme práci mnoha marketingových nástrojů