Díky novému e-shopu Srdce na dlani můžete dětem splnit jejich přání

Většina začínajících podnikatelů si své internetové projekty zakládá s jasným cílem. Vybudovat si finanční nezávislost. Ne vždy to ale platí. Čas od času totiž vznikne online obchod, jehož primárním zájmem je pomoc druhým. A přesně toto je případ nového e-shopu Srdce na dlani, který u nás provozuje stejnojmenný nadační fond. 

E-shop Srdce na dlani je vskutku unikátní. Můžete skrze něj totiž doslova zakoupit radost pro někoho jiného. Konkrétně pro děti z dětských domovů. O tom, jak je to jednoduché, se ostatně můžete přesvědčit sami. Stačí si zvolit konkrétní dětský domov, se kterým organizace spolupracuje a pak už jen vybrat, které dětské přání splníte. Záleží jen na vás, jestli si vyberete finanční příspěvek, nebo dětem rovnou splníte celý sen a dárek pro ně přímo doručíte do dětského domova. 

O nadačním fondu Srdce na dlani

Srdce na dlani založil už v roce 2003 za podpory společnosti DELL Computer Vít Šubert. Díky této podpoře se jim nejprve podařilo zrekonstruovat domov Tisá, který byl toho času v havarijním stavu. Po podařené kompletní rekonstrukci, včetně vnitřního vybavení, začala spolupráce s dalším dětským domovem. Nyní se nadační fond kromě pomoci dětským domovům věnuje také péči o děti, které domovy opustí. Vznikaly tak projekty za účelem vytvoření rodinného zázemí, dalšího vzdělávání a přípravy na život. Páteř dobročinnosti nadačního fondu Srdce na dlani nyní spočívá v Motivačním programu a Pozáruční péči, které dětem poskytují komplexní podporu od útlého věku až do dospělosti. 

Další článek
Brand bez domova pomáhá lidem bez střechy nad hlavou