Srovnáme.cz není jen další porovnávač

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi.

Chceme být pro naše klienty opravdovým partnerem na poli e-commerce. Snažíme se ke každému klientovi přistupovat individuálně i přes velké množství - tisíce klientů - nepoužíváme ticketovací systém, ale upřednostňujeme přímý emailový nebo telefonický kontakt s klientem. Našim cílem je porozumět problému klienta a s jeho pomocí najít co nejlepší řešení, které mu bude vyhovovat a které zajistí nejefektivnější návratnost jeho investice.

Platforma pro naše klienty - šetříme čas a peníze

Pro eshopy jsme platformou která dokáže optimálně pracovat s jejich investicí a šetřit jim tak čas a náklady. Tohle určitě slyšíte několikrát denně, pokusíme se dokázat že my to myslíme fakt vážně :-).

Používáme konverzní pixel, který určitě znáte i z jiných systémů. Pomocí něj měříme konverze a podle těchto dat optimalizujeme klientům jejich kampaně. V praxi to znamená, nejvíce lidí vodíme na produkty, které eshopům tvoří většinu konverzí. A naopak produkty, které sice eshopu přivádí nové návštěvníky, ale jejich prodejnost je špatná v rámci kampaní potlačíme, nebo úplně vypneme. 

K tomu nám slouží také práce s trendovými daty. Jsme napojeni na různé platformy ze kterých si stahujeme trendová data a ty pak zohledňujeme při správě kampaně.

Vedle samotného webu srovname.cz využíváme více kanálů, kde propagujeme jednotlivé produkty a náš systém sám rozhoduje kde bude nejvhodnější daný sortiment propagovat - každý klient je jedinečný a proto s každým klientem také pracujeme individuálně.

Všechnu činnost se správou kampaně díky tomu přebíráme my a klient se tak nemusí o nic starat.

Obsahová platforma Srovnáme.cz

Jedná se o VIP síť obsahových recenzních webů. Jedná se o weby jako: 

  • Testado.cz
  • Arecenze.cz
  • Chytrývýběr.cz
  • Prorecenze.cz

Přes obsahovou platformu Srovname.cz dosáhnete na 1,5 mil unikátních uživatelů.

Pouze konverzní recenzní weby - VIP uzavřená síť obsahových partnerů.

Jedná se pouze o obsahové weby návštěvnosti 100k+ unikátních uživatelů / měsíc.

Na tyto weby je pro většinu menších a středních eshopů složité, někdy dokonce nemožné se dostat. V této VIP uzavřené obsahové síti jsou a budou pouze jednotky největších partnerů v ČR.

Souvisí to s procesem, který předchází přijetí nového obsahové partnera do této sítě, jako například: 

  • důkladná kontrola PNO jednotlivých obsahových partnerů
  • eliminace podvodů 

Jak obsahová platforma funguje?

See Think Do Care

Recenzní weby zachycují zákazníky ve fázi „think“

Ve spojení s naším porovnávačem se staráme i fázi „do“ a na vás čeká „care“.

I ve fázi „think“ mají recenzní weby vysoký konverzní poměr.

Výsledkem je akvizice nových zákazníků méně citlivých na cenu oproti akvizici zákazníků jen z porovnávače.

Velmi dobře cílení uživatelé a skvělé výsledky ve spojení s remarketingem.

Skvělá možnost pro brand marketing, protože váš eshop dostaneme s minimální investicí k maximálnímu množství uživatelů na VP webech.

Recenzní weby fungují jako autorita pro výběr vhodného produktu – řada uživatelů nakupuje na základě jejich doporučení, namísto hodnocení na e-shopech.

Na konec přidat informaci o akci - registrací získáte bonus 15% k nabitému kreditu. Registrace nutná přes https://www.srovname.cz/muj-obchod/registrace/upgates