Pokud si s nastavením eshopu nevíte rady nebo to nejde podle předpokladů, využijte sekci nápověda, ve které najdete popsány všechny dostupné moduly a funkce, které můžete v administraci spravovat. 

Když byste požadovanou informaci nenašli nebo se problém týká aplikací třetích stran, oslovte na Facebooku ostatní eshopery, kteří již stejný problém s největší pravděpodobností řešili. 

Technická podpora se zabývá, až následným řešením případných technických problémů, kdy daná funkce hlásí chybu nebo evidetně nepracuje, jak má. Komunikace s touto podporou probíhá vzhledem k časové vytížnosti přes dotazový systém. Každý dotaz je archivovaný, evidovaný a vždy se dostane ke kompetentní osobě. 

Pracovní doba podpory je od 8:00 do 16:00 hodin. Ve špičce od 10 do 14 hodin se může čas reakce protáhnout vzhledem ke zvýšenému počtu zaslaných požadavků. Technická podpora je o víkendech a svátcích omezená, kdy řešíme pouze krizové situace, které mají vliv na fungování systému UPgates.

Zpracování dotazů je řazeno podle jejich závažnosti a vlivu na fungování e-shopu. V případě méně závažných dotazů prosíme o trpělivost.

Upozorňujeme, že v rámci obchodních podmínek zajišťuje UPgates uživatelům bezplatnou technickou podporu k obsluze systému v rozsahu max. 10 požadavků/měsíc.

Postup v administaci

  1. V menu administrace zvolte sekci Podpora.
  2. V oddílu Dotazy na technickou podporu klikněte na tlačítko "+ Nový dotaz".
  3. Vyplňte požadované údaje.
  4. Klikněte odeslat.

S cílem co nejrychlejšího odbavení dotazů žádáme o co nejpodrobnější popis daného problému. Do otázky můžete mimo jiné přiložit také obrázek související s danou záležitostí nebo jiný typ souboru.

Přehled vašich dotazů

V této části najdete také seznam svých předchozích dotazů na technickou podporu, ve kterém můžete filtrovat dle potřeby a dohledat případně již řešené problémy.

  • Otevřený dotaz - problém byl přijat technickou podporou a je v procesu jeho řešení. Do ticketu můžete psát dodatečné zprávy, pokud není aktuálně blokovaný z důvodu fyzického provádění řešení. V tom případě vyčkejte na odpověď a odblokování. Osobě, která ticket založila bude vždy zasláno upozornění na email, že dorazila odpověď ze strany technické podpory. 
  • Uzavřený dotaz - problém je vyřešen a nelze do něj psát dodatečné zprávy. Pokud se v budoucnu vyskytne stejný problém, je třeba postupovat podle navrženého řešení v ticketu. Pokud již řešení nefunguje, napište nový ticket.

Poskytnutí telefonu

V mimořádných případech potřeby urgentního řešení vás může podpora kontaktovat také telefonicky. Z tohoto důvodu je vhodné již i během práce ve zkušební verzi vyplnit kontaktní telefonní číslo ve vyskakovacím okně administrace.

 

Nepomohla Vám tato nápověda?

Požádejte o radu zkušené eshopery v UPgates poradně.

UPgates poradna