Vyzkoušejte UPgates

30 dnů na zkoušku máte zdarma. Jsou určeny k vyplnění e-shopu obsahem, navržení jeho vzhledu a k tomu, abyste měli možnost podrobně prozkoumat funkce UPgates. Tak nejlépe zjistíte, zda bude systém vyhovovat vašim potřebám. Jakmile budete chtít e-shop provozovat na ostré doméně, je třeba přejít na placený provoz. Stačí si ve vašem účtu dobít peněženku minimálně na jeden den provozu (maximálně pak částku odpovídající 3 měsícům provozu) (Můj účet / Peněženka a finalizace). V tu chvíli skončí zkušební provoz a bez ohledu, zda jste vyčerpali 30 dnů zdarma se začne odečítat pronájem e-shopu.

Testovací verze se aktivuje automaticky po založení nového e-shopu na dobu 30 dní. Toto zkušební období není možné prodloužit. Pokud si peněženku nedobijete, dojde k deaktivaci a následnému smazání e-shopu. 

Vzorový obsah

Váš e-shop má předvyplněný vzorový obsah (např. produkty, kategorie, články). Ten si v administraci můžete buď upravit nebo smazat a začít úplně od začátku. Doporučujeme si však vzorový obsah nejdříve důkladně prostudovat, protože jsme ho navrhli tak, abychom vám ledacos napověděli, jak správně nastavit.

Zkušební verze nemá žádná zásadní omezení a je možné během ní nastavit všechna potřebná propojení, jazykové mutace, importovat obsah, nastavit grafiku a provést zkušební objednávky. Tato testovací verze zůstává i po přechodu e-shopu na ostrou doménu. Tam slouží testovací verze k provádění různých úprav a k redesignu grafiky tak, abyste mohli všechny grafické změny důkladně otestovat, než se projeví na ostré doméně.

Expirace e-shopu

Pokud zjistíte, že vám UPgates nevyhovuje, peněženku nedobíjejte a projekt po 30 dnech automaticky expiruje. To vše bez jakýchkoli závazků nebo sankcí.

Testovací prostředí

Všechny změny, které provedete v modulu Designer se vždy uloží nejprve na testovací verzi obchodu a na ostré doméně se projeví až po překlopení v modulu Grafika / Finalizace. Jak nastavit ostrou doménu se dozvíte zde.

Při vyplňování odkazů umístěných v obsahu jako jsou popisky produktu, články atd. je třeba dbát na to, aby byly v relativním tvaru (např. /stranka) a nikoliv absolutním. Při přechodu na ostrý provoz totiž dojde ke změně domény v URL adresách. Proto by se mohlo stát, že byste odkazem zákazníka přesměrovali na testovací doménu, která může být rozpracovaná namísto ostré. 

Omezené zobrazení testovací verze

Běžní zákazníci se na testovací verzi nedostanou, pokud jim přímo nepošlete URL adresu. Testovací verze se neindexuje vyhledávači. V hlavičce zdrojového kódu grafiky je nastaveno <meta name="robots" content="noindex, nofollow">.

Nepomohla Vám tato nápověda?

Požádejte o radu zkušené eshopery v UPgates poradně.

UPgates poradna