Upgates Marketplace je místo, kde najdete partnery z mnoha oborů. Jak s agenturami k oboustranné spokojenosti spolupracovat?

Každý e-shoper čas od času potřebuje pomoc zkušeného specialisty. Vy jste odborníci na prodej svého zboží. Existují ale další oblasti, ve kterých se vyplatí nechat se svěřit do péče profesionálů. Ať už jde o programátory, konzultanty, nebo třeba překladatele. A právě od toho je tady nás portál Marketplace. Jedná se o místo, skrze které můžete jednoduše najít profesionální agentury, které vám pomohou přesně s tím, co vás aktuálně trápí. 

Velmi důležitou součástí Marketplace je také sekce doplňkových funkcí. Jedná se nejrůznější chytré funkce, jejímž cílem je rozšířit možnosti, které e-shopový systém Upgates v základu nabízí. Díky nim můžete vylepšit svůj e-shop a získat tak ještě více objednávek. 

Na Marketplace tedy najdete jak agentury s nimiž můžete navázat dlouhodobou spolupráci, tak také zakoupit jednorázové realizace menších zakázek, kde mohou patřit právě už zmíněné doplňkové funkce. 

Jak ale s Marketplace správně pracovat, abyste z něj získali co nejvíce? Právě na tuto otázku si dneska odpovíme.

  1. Vyberte si nejlepší agentury v požadované oblasti: neváhejte jich oslovit více. Agentur na našem marketplace najdete desítky. Pokud tedy nejde o nějakou specialitu, nebojte se agentur oslovit více a získat od nich cenové nabídky a termíny. Ty jsou často uvedeny přímo u inzerátů. V každém případě si je ale nechte potvrdit. Zvýšenou pozornost věnujte také dostupným referencím. Ty vám o kvalitě budoucí spolupráce mohou prozradit nejvíce. 
  2. Stanovte si termíny a cenu: pokud jste si s jednou z oslovených agentur padli do oka, nechte si potvrdit cenu a termíny dodání. Tyto důležité údaje byste měli mít písemně podložené. S agenturou tedy uzavřete objednávku služeb. Podobný dokument může vypadat takto:
  3. Počkejte na realizaci a během ní komunikujte: realizace zakázky bude samozřejmě chvíli trvat. Během této doby s agenturou zůstaňte v kontaktu. Laďte detaily a pokud se vám něco nelíbí, vše partnerovi řekněte. Pomůže to k oboustranně spokojenému konci zakázky. 
  4. Zakázku schvalte přes Marketplace: Jakmile bude vše hotovo a agentura vám hotovou práci odešle, implementuje nebo jinak předá, vše si zkontrolujte. Pokud je vše v pořádku, můžete realizaci zakázky v rámci Marketplace schválit. Tím se dokončí. Pokud máte výhrady, ještě je dořešte a zakázku schvalte až poté. 
  5. Nezapomeňte práci agentury ohodnotit: jak už jsme zmiňovali na začátku, reference jsou velmi důležitým kritériem při výběru spolupracující agentury. Pomozte tedy dalším e-shopům tím, že realizovanou zakázku ohodnotíte. Buďte věcní a samozřejmě pravdiví. Agentura může na vaše hodnocení reagovat. 
Další článek
Partnerská spolupráce s Upgates