Upgates nově propojen s Incomaker!

Přepněte marketing svého e‑shopu na autopilota s Incomakerem

Stále jen lijete peníze do PPC? Zhodnoťte své investice a dosáhněte až 6x takového ROI s využitím retenčního marketingu.

Incomaker analyzuje chování jednotlivých zákazníků. Jaké produkty hledali? Klikli na link z emailu? S takovými znalostmi potom Incomaker zákazníkům doporučuje relevantní produkty s využitím své umělé inteligence. Posílá automaticky nabídky emailem, SMS, vkládá do sociálních sítí, messengerů, na web, a s pomocí inteligentních widgetů personalizuje práci samotného e-shopu.

Propojení Incomaker a Upgates

Kromě inteligentních nabídek zahrnuje Incomaker obrovskou škálu automatizací: opuštěné košíky, kuponový marketing, přání k svátkům a narozeninám, výzvy k recenzím a sdílení názorů na sociálních sítích, nabídky opakovaných nákupů, reaktivace zákazníků a mnoho dalšího. Snadno vytvoříte vyskakovací okno, landing page nebo webový formulář.

V Incomakeru můžete snadno sledovat konverze, které vám přináší. Díky využití dat přímo z e-shopu jsou daleko přesnější, než pokud používáte jen Google Analytics. A my zase díky tomu můžeme garantovat pozitivní ROI.

Existuje nějaký jiný marketingový kanál, který vám zaručí, že vám vydělá více než za něj zaplatíte?

Incomaker je nyní partnerem Upgates a stačí několik kliknutí, aby začal sloužit vašemu e-shopu.

Další článek
Spolupráce s Affilate Port