Upgates vs. běžná e-shopová platforma

Segment e-commerce je velmi konkurenční prostředí. To především e-shoperům není potřeba příliš zdůrazňovat. Co si ale možná někteří dostatečně neuvědomují, je fakt, že velmi silné konkurenční prostředí panuje také v oblasti e-shopových řešení. Pro provozovatele internetových obchodů je tento fakt nespornou výhodou. Můžete si totiž vybrat to opravu nejlepší řešení, které odemkne váš skutečný prodejní potenciál. A to i za hranicemi.

Upgates Běžná platforma
Funkce
Hosting v ceně
Doména druhého řádu v ceně × ×
Jazykové mutace
Více měn
Multishop ×
Design
Responzivní design
Grafický editor ×
Editor kódu ×
Galerie obrázků
Produkty
Neomezený počet variant
Dárky k produktu Placené
Související zboží Placené
Hodnocení produktu Placené
Opuštěný košík Placené
Diskuze k produktům Placené
Hlídací pes Placené
Velkoobchod Placené
Objednávky a faktury
Registrace zákazníků
Systémové SMS 1 Kč /sms Placené
Objednání bez registrace
Platba a doprava dle ceny objednávky
Správa obsahu
Aktuality
Blog
Ankety
Emailing Placené
Propojení
Vlastní API propojení ×
Snadná aktivace platební brány Placené
Marketing
Pokročilé SEO Placené
Slevové kupóny Placené
Propojení na srovnávače

Cena měsíčního pronájmu

Upgates nabízí všechny funkce v základní ceně. Za určité věci je však nutné si připlácet. Jde například o pravidelné importy nebo provoz e-shopu na dalších samostatných doménách. Zpoplatněn je také emailing nad rámec stanoveného limitu, přičemž do tohoto limitu se nezapočítávají systémové emaily související s objednávkou. Stejně tak je zpoplatněna také služba zasílání informačních SMS. Všechny ostatní funkce Upgates jsou součástí našich tarifů a není tak nutné za ně připlácet.

Zahraniční expanze

S Upgates je možné velmi snadno začít prodávat do zahraničí. Dokonce i bez příplatku. Vytvoření dalších jazykových mutací je totiž zdarma. V případě, že začnete prodávat pod doménou mujeshop.cz/sk. Zpoplatněn je však provoz na samostatné doméně. V tomto případě můžete rovnou spustit na samostatný e-shop na doméně mujeshop.sk.

Oba e-shopy však budete spravovat z jedné administrace a platit za je jeden měsíční pronájem. Samozřejmostí je detailní přizpůsobení pro prodej do zahraničí. Od produktů, měn, až po fakturační údaje, dokumenty nebo DPH.

Design

Standardem českého e-shopového trhu jsou předpřipravené šablony, jejichž úprava je za standardních okolností velmi omezená. U Upgates má každý e-shoper k dispozici grafický modul Designer, ve kterém si může vzhled svého e-shopu silně personalizovat. Praktický každý e-shop u Upgates tak může být svým vzhledem unikátní. Pro všechny, kterým možnosti modulu Designem nedostačují, Upgates zpřístupňuje Editor kódu, který umožňuje vytvoření zcela individuálního designu. Pokročilé možnosti editoru kódu umožňují také implementaci vlastních funkcí v rámci možností systému. Více sí můžete přečíst v článku o tom, do jaké míry je Upgates na míru

Doplňky a vlastní napojení

Jen stěží bychom hledali e-shopera, který nevyužívá nejrůznější externí služby. Ať už jde o napojení na účetní systém, srovnávače zboží nebo analytické či marketingové nástroje. U Upgates si můžete vybrat z více než 120 doplňků na externí služby, z nichž stovku napojíte bezplatně. K tomu má každý e-shoper k dispozici veřejné API a webhooky, skrze které si může napojit požadované služby po vlastní ose. E-shop je tak možné rozšířit o služby mimo nabízené hotové doplňky.

Pro koho je Upgates vhodný?

Upgates je díky své flexibilitě vhodný pro malé, střední i větší e-shopy. Díky pokročilým funkcím, automatizacím a napojení na externí služby přes Upgates pohodlně a efektivně odbavíte všechny příchozí objednávky.

V přehledné administraci se svůj e-shop naučí spravovat doslova každý. I úplný začátečník, který si chce svět e-commerce nejprve osahat.

O tom se ostatně můžete předvědčit sami prostřednictvím našich videonávodů