Oznamujeme novou spolupráci a partneství s nástrojem Statusoid! Jednoduše si do něj přidáte stránky svého e-shopu a monitoring může začít! Ke spárování s účty na sociálních sítích se na ně stačí jen v administraci Statusoidu přihlásit. Vaše online podnikání budete mít nonstop pod kontrolou. A pokud se cokoliv přihodí, budou o tom vaši zákazníci informováni. A nejen to! 

Využijte slevu 20% po dobu 6 měsíců!

Stačí použít slevový kód UPGATES

Co všechno získáte využíváním nástroje Statusoid? 

1) E-shop budete mít přehledně pod kontrolou

Statusoid za vás sleduje dostupnost e-shopu a rychlost načítání. V merku má také případné stránky s chybou 404. Zjistí zda není doména vašeho e-shopu na black listu a podobně. Nejzajímavější na tom všem je ale to, že úplně stejně můžete monitorovat konkurenční e-shopy! 

2) Upozornění při problémech

Pokud se cokoliv stane, budete informování pomocí emailu, telefonátu anebo SMS zprávy. 

3) Informování vašich zákazníků

O výpadku webu nebo jiných komplikacích musíte také rychle informovat zákazníky. Díky Statusoidu si jen stačí přednastavit konkrétní zprávu. Automaticky ji pak budete komunikovat na sociálních sítích. Stejně tak je možné zákazníkům dát vědět, jakmile je vše zase v pořádku.

4) Pozastavení PPC reklam

Při výpadku e-shopu nebo chybové stránce (404) Statusoid automaticky pozastaví PPC reklamu na Google a Facebook. Nechcete přeci utrácet za prokliky na nefunkční stránku či e-shop. Jakmile dojde k vyřešení problémy, reklamy budou opětovně spuštěny. 

Diskuse
Často se ptáte