Obecná poznámka

Do faktury lze nastavit obecnou poznámku (např. že jste plátci DPH). Objeví se ve všech vygenerovaných fakturách. Navíc lze vložit do faktur i informaci o dodací adrese zákazníka. Obě nastavení provedete v  Nastavení / Objednávky / Fakturace.

Individuální poznámka

Pod obecnou poznámku lze vložit individuální poznámku, kterou si můžete vyplnit přímo v detailu konkrétní objednávky. Najdete ji v záložce Popis, oddíl Vlastní pole. Jedná se o vlastní pole, které je ve výchozím stavu přednastavené. Více informací o vlastních polích zde.

Přidání poznámky do faktury v obchodním případu

Diskuse
Komentáře

Ježova

Dobrý den, já jsem to před nějakou dobou, tuším v létě, používala. Problém ale je, že ta jedna jediná konkrétní poznámka se propíše na všechny faktury. Což je dost problém, pokud to má být info jen pro jednoho zákazníka. Musela jsem to řešit tak, že jsem napsala poznámku, odeslala fakturu a zase smazala poznámku. Je to nepraktické.

UPgatesAdministrátor |

Dobrý den paní Ježová,

vlastní pole poznámka do faktury funguje pouze pro fakturu daného obchodního případu. Globální poznámku, která se bude propisovat do všech faktur, si nastavíte v Nastavení / Hlavní / Fakturace.

S pozdravem

Tým UPgates

Další